Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony, átlagos vagy néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, átlagos vagy néhány kg plusz testalkatú, hetero nők! Járnátok egy vékony testalkatú férfival?

Figyelt kérdés
dec. 21. 20:15
A kérdező szavazást indított:
Nem, mert nem tartom vonzónak a vékony testalkatú férfiakat. Akkor sem járnék vele, ha a személyisége szimpatikus.
Alapvetően nem tartom vonzónak a vékony testalkatú férfiakat, de járnék vele, ha a személyisége szimpatikus.
Tetszik, ha egy férfinak vékony a testalkata, járnék vele, ha a személyisége is szimpatikus.
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak azzal járnának 😏
dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Az utolsót jelöltem meg, mert a magas-vékony alkat az esetem, de megjegyezném, hogy nem mindegy, mennyire vékony. Társkeresőn belefutottam egy-két egészségtelen szintűbe, velük nem. De túlsúly vagy csak pocak, "erősebb csontozat", masszívság részemről kizárva, taszít, akkor már inkább az egészségtelenül vékony.

Én testmagasság-115 cm vagyok kg-ban, szerintem ez a vékony kategória, férfiban kb. a testmagasság-105 cm-t tartom a legvonzóbbnak.

dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

#2 mondjuk az vicces, hogy testmagasság -115 kg-val kritizálod az egészségtelenül vékony srácokat, mikor te is az vagy. Ha én a 157 cm-hez 42 kg lennék, csontkollekció lennék. Egyszer voltam 44 kg, az is betegség miatt és nagyon szarul néztem ki, mint egy anorexiás. Most a 49 kg-mal nézek ki eddig életemben a legjobban, ez még vékony, de formás alkat. De a 170 cm-hez az 55 kg is ugyanígy túl vékony, egyik barátnőm ilyen magas és akkor volt ennyi kiló, mikor egy rossz szakítás miatt napokig nem evett. Szerintem nőknél a testmagasság -110/105 kg az ideális tartomány.


Férfiaknál nem tudom így kilóban megmondani, hogy a kérdésre is válaszoljak, de nekem személy szerint az enyhén izmos alkat jön be legjobban, egy skinny fat srác sajnos nem tudna beindítani, kell valamennyi mellizom, bicepsz, vállizom ahhoz, hogy beinduljak.

dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Nem kritikának szántam. Az egészségtelenségnek is vannak szintjei, akiket én láttam, azoknak a karjaik és a lábaik szó szerint csont és bőr voltak, mintha sem zsírt, sem izmot egyáltalán nem "tartalmazott" volna a testük. Ehhez már nehéz vonzódni. Én ennyire durva nem vagyok.
dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kettest jelöltem be. Aztán a párkapcsolat adta kiegyensúlyozottság úgyis hozza magával a kis plusz kilókat :)


Kérdező, mennyire vékonyra gondoltál egyébként? Magasságod és súlyod?

dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vékony pasi vagyok, nagy farokkal, elég érdekes látvány, érdekelne valakit?
dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.


SoDi! De rég jártál erre.

dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magas, vekony no vagyok es a magas, vekony vagy sportosan vekony ferfiak tetszenek. Parom is ilyen.
jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!