Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak chateltetek mit írt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak chateltetek mit írt a nő, hogy hírtelen lekoptattad?

Figyelt kérdés
dec. 21. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Sokat panaszkodott, és az üzenetiből áradt negativitás, és azt várta volna, hogy írjak mindig neki valami szépet, erre megírtam neki, hogy most akkor dugunk, vagy lesz is valami? Nyilván nem gondoltam komolyan, csak már nagyon untam, hogy mindig ugyanaz a szöveg, miközben én próbálok érdeklődni a dolgai felé, ez elment abba az irányba, hogy már csak a bulája felé érdeklődtem, és a végén már az sem érdekelt, hogy mit írok neki. Másnap is írt, és úgy, mintha nem is látta volna a "dugunk?" üzenetemet, na én ott koptattam le.
dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem hogy akar sok nő úgy ismerkedni, hogy mást sem tud, csak panaszkodni.
dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
1-es! Jól tetted. Van olyan exbarátnőm aki folyamatosan panaszkodott, mindenkit szidott, ez elvisehetetlen. Mondjuk az annyival volt rosszabb hogy valahogy az ismerkedés alatt ezt nem mutatta. Nyilván én sem vagyok tökéletes, de ez borzasztó fárasztó és hosszú távon kibírhatatlan. Még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy az elemmel ismerkedtél.
dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, kár belétek az őszinte. De remélem azért nem csodálkozol hogy sok nő meg át fog vágni :) Úgy tesz mintha jól lenne tök pozitív, fizetsz neki párat azt megszabadul tőled te meg nézegetheted hová ment a lyuk.
dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Sértegetett, persze nincs baj az őszinteséggel amíg nem bántó
dec. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4# a legtöbb ember jól van, nem kell ezt megjátszania. Aki meg nem, az először tegye rendbe magát, utána ismerkedjen. Akiből folyton csak a trágya és a negatívizmus ömlik másokra, képtelen adni, figyelni a másikra is, az kell a halálnak, nem azért kezdek el én sem ismerkedni nőként egy pasival, hogy egy púpot vegyek a hátamra, aki semmi pluszt nem hozna az életembe. A férfiaknál is ugyanúgy érthető, ha az ilyen nőket kerülik.
dec. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megismerkesunk után talizgattunk párszor. Mindig az exéről beszélt hogy mennyire alázta. Már nagyon untam, felhoztam a szex témát, kérdeztem hogy szereti e a mekytorkot, öklözést stb. Nemmel válaszolt, azóta csak köszönünk egymásnak és néha beszélgetünk. Kit érdekel az ő exe? Ne a múltjáról beszéljen már ha randin van elméletileg.
dec. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!