Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero fiúk! Ti beszélgettetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk! Ti beszélgettetek/chateltetek valaha meleg fiúval szexuális dolgokról, anélkül hogy nyomultatok volna egymásra?

Figyelt kérdés
Ha nem bánjátok, kort is szívesen olvasok a kommentekben. Főként heteroknak szól a kérdés!
2022. márc. 30. 01:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tudomásom róla.


29/F

2022. márc. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Izé... egy hetero miért nyomult volna egy melegre? 😂 Olyan már volt, hogy chatoldalon betalálnak, s hiába közöltem bocs de csak egy térfélre játszom, pár mondat után előjöttek vele hogy "de nem próbálnám ki?". Szóval bár nem vagyok homofób (vannak meleg ismerőseim, sőt barátaim is), de mivel ez nem egyedi eset volt így inkább chatoldalakon, meg máshol inkább csak szimplán tiltom ha melegektől jön "valami".
2022. márc. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen, többször is, viszont ő minden esetben nyomulni kezdett, sőt ha már kifejezem, hogy elfogadom,hogy meleg, akkor is nyomult. Képtelenek megérteni, hogy a másik hetero.
2022. márc. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem koliban egy szobatársam volt meleg. Sokat beszéltünk ilyesmiről.

21/F

2022. márc. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen és izgi volt
2022. márc. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még ilyen, de nem zárkózok el előle. Mindenféle emberre kíváncsi vagyok, hogy mit érez, mit gondol, hogy él meg dolgokat stb.


34/f

2022. márc. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csetoldalon. Vannnak akikkel izgato ilyesmirol dumalni. 39
2022. márc. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szívesen elbeszélgetek bárkivel ilyen témákban, sőt vanak kifejezett hát fétiseim, ami csak a férfiaknál van szóval csak velük tudok róla beszélgetni, nagyrészük pedig meleg. De ugyan olyan izgalmas nézni és beszélgetni velük, de ettől függetlenül a nőkhöz és a női testhez vonzódom:)

19F

2022. márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat szexpartnerkeresőzök, és úgy látom, hiába írok a nőknek bármit, nem reagálnak. A férfiak viszont mindig írnak nekem csak úgy, párral már beszélgettem is, a legtöbb biszex vagy meleg, és mind le akarnak szopni. Komolyan, egyszer lehet, hogy meg is engedem majd :)
2022. márc. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik legjobb barátom meleg, szoktunk hülyéskedni, beszélgetni egymással szexuális témákról.

Az egy más kérdés, hogy soha nem tennék meg vele semmit, hozzá sem tudnék érni úgy.

2022. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!