Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyenlős előttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenlős előttem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt, de még mindig szégyenlős előttem. Mindig, miután szeretkeztünk, gyorsan igyekszik felöltözni, ha készülünk elmenni valamerre, olyankor elvonul és öltözik át, ha véletlenül meglátom a bugyiban, egy "Jujj" sikkantás és gyorsan eltakarja magát. Próbáltam erről beszélni vele, de olyankor mindig hallgatásba burkolózik, vagy kitér a beszélgetés elől.

dec. 27. 00:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
akkor strandra gondolom nem is mentetek együtt soha, mert még meglátod fürdőruhában
dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%
Fura, hogy dugni nem szégyellős.
dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Szegyelli a narancsboret, elegedetlen a testevel, vagy ami most mindenkit megbetegitett, masok fotoihoz hasonlitgatja magat?

Igaz, neked nem mondja meg.

dec. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Farkalás mellett egy bizalmi viszony kialakulhatott volna kettőtök közt. Törd meg ezt úgy, hogy alsógatyában mászkálsz otthon egész nap. Talán ő is elengedi magát!
dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Strandon érdekes, nem szégyenlős, hozzáteszem, hogy egyrészes fürdőruhát vesz fel. Mászkálok otthon előtte van hogy pucéran is. De semmi! Mostanság olyat szoktam vele tenni, hogy beállítom a nappali közepére és mondom neki, hogy vetkőzzön le bugyiig! Majd kérem, hogy álljon így előttem öt percig, hogy nézhessem. Eddig két perc volt a leghosszabb!
dec. 27. 01:41
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
AKkor f@sz tudja..Mondogasd neki, hogy tetszik. Többször is! Még éreztesd vele! Simogasd, lepd meg vmivel.
dec. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
Fingott már előtted? Talán ennél jobb jel nincs, hogy elengedte magát.
dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem, még nem fingott. Valami olyasmit egyszer említett, hogy az előző élettársa mindig cikizte, hogy duci.
dec. 27. 02:17
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Biztos vannak önértékelési problémái, de basszus, beállítod a szoba közepére egy szál bugyiban és bámulod? Szerintem ez beteg.
dec. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Na tudod kit állítanál be a szoba közepére bugyiban, hogy bámuld..

Te beteg vagy.

Ezek után meg is értem, hogy nem vetközikelőtted, gondoolom mindig bámulid és mustrálod. Hagyd békén szerencsétlen csajt, öltözzön ahol, ahogy akar. Bár nem is értem minek van veled...

dec. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!