Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szégyenlős előttem a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős előttem a barátnőm?

Figyelt kérdés
A minap ep kimentem reggel wc-re, percekig ültem bent, a baratnőm ep keszülődött, mert 30 perc múlva ment dolgozni. Amikor kijöttem a wc-ről azt látom, hogybe van csukva a halószoba ajtaja. Benyitok és látom, hogy nadrágot próbálgat. Mi oka lehetett erre, hogy becsukta az ajtót?
2018. febr. 10. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy is becsukhatja nem?

Máskor is becsukta az ajtót ha öltözött?

2018. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megszokásból vagy mert hideg volt kinn.
2018. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Rakerdeztem, hogy miert, mert maskor meg oltozik elottem, erre azt valaszolta, hogy van, hogy neha csak ugy becsukja, mondjuk azert mert kimegy a meleg, vagy akarmi, de nem fazott egyaltalan..
2018. febr. 10. 09:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ilyen magány jellegre vágyott,hogy tènyleg nyugodtan tudjon kèszülni.

Ha nem csukja be máskor akkor csak vèletlen lehetett.

Főleg ha már le is feküdtetek akkor vègkèpp nincs értelme szègyelősnek lennie előtted.

2018. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd már élni szegényt... igen intimszféra úgy hívják, ezt ne vedd el már tőle. Az meg hogy ide írod ki nagyon gáz :( szegény csaj
2018. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy azért csukta be az ajtót, mert kihallatszott a wc-ből a szarásod... Ne gondolj bele ebbe az apróságba szerintem semmit.
2018. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Mi is mindig becsukjuk az ajtókat, hogy a másik ne kelljen fel fényre se zajra.
2018. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Jesszus, és még a nőkre mondják, hogy túlagyalják a dolgokat...
2018. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Jesszus, és még a nőkre mondják, hogy túlagyalják a dolgokat..."


Pont ezt akartamí rni.... Mekkora történés.. Columbo is megirigyelhetné az éles észjárását. Ja nem.

N

2018. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

U.I

Kérdező, ezeket inkább ne is meséld senkinek, hogy iylen jelentéktelen fszságokon agyalsz, mert dilettánsnak fognak nézni.


"Becsukta az ajtót. - Ez jelent valamit? Szeégyenlős?"

Legközeebb mi lesz?


"Az azstal bal oldalára tette a cukortartót, pedig jobbra szokta. Már nem szeret?"


"2,5%-os tej helyett 1,5%-osat hozott. Azt akarja, hogy lefogyjak, mert kövér vagyok?"

2018. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!