Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy pasi azt írta nekem,hogy "ő nyitott én felém,de ha nem állok készen akkor ő ezt megérti"?

Figyelt kérdés

dec. 27. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Akár téged, de úgy érzi, hogy te nem biztos, hogy akarod ezt
dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit nem lehet érteni?
dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akar, bocsi. Elírtam
dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Azt jelenti, hogy ő ismerkedne veled/járna veled/szituációtoktól függően, de ha nem érzed azt, hogy ez kölcsönös, akkor elfogadja. Így, csak ezt az egy mondatot látva, nem ismerve sem őt, sem téged, sem az aktuális helyzeteteket, nem egy különösebben összetett vagy bonyolult mondat ez, amin agyalni kéne. Ha te ebbe többet látsz bele vagy valamiért bizonytalan vagy a jelentését illetően, akkor azt vagy fejtsd ki, vagy akkor gondold át, hogy számodra ez miért nehezen értelmezhető kijelentés, mert laikusként azt mondanám, hogy kifejezetten egyértelmű ez a mondat.
dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Ti nem jártatok iskolába vagy mi a szösz? Szövegértést általános iskola alsó tagozatos osztályaiban tanítják. Ez most olyan, mintha megkérdeznéd, hogy mi a kanál amit minden nap használsz, én meg körül írom neked és elmondom, hogy egy mély véggel rendelkező eszköz, amivel levest vagy főzit ehetsz. Tényleg ennyire buta a mai Z generáció? Ne csináljuk már!
dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vagy szó szerint azt jelenti, amit mondott.

Vagy lehetett olyan előzménye, hogy szexet kezdeményezett, te ezt korainak tartottad, visszautasítottad, aztán most úgy csinál, mintha te az egész ismerkedéstől zárkóztál volna el, nemcsak a korai együttléttől. Így próbál meg nyomás alá helyezni, hogy vagy lefekszel vele, vagy vége a románcnak, vagyis manipulál.

Sokat segített volna, ha kicsit írsz az előzményekről, mert így csak sötétben tapogatózunk egy kiragadott mondat alapján.

dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy látja, hogy nem vagy túl az exeden / álomvilágban élsz / nem mutatsz felé érdeklődést, stb.

Csak udvariasan akarta ezt megfogalmazni, hogy nyitva tartsa a maga számára az ajtót, ha esetleg a jövőben ez változna veled kapcsolatban. Mondjuk hogy minek, azt nem értem.

dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mégse érdekled.
dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet szexet qka4.
dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*akar
dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!