Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenekre hogy őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenekre hogy őszintén megbeszélt nyitott kapcsolat, vagy őszintén előre megbeszélt szexkapcsolat csak a top férfiak számíthatnak? Minden más férfinak kamuznia kell?

Figyelt kérdés

Ha szeretne valami ilyesmit az életébe. A nők alkalmira vagy összejárogatósra is ugyanolyan szigorúan keresnek férfit (külső alapján), mintha kapcsolatra keresnének, szóval az a kereslet ugyanúgy a top férfiaknál csapódik le. Még egy közepes kinézetű férfival sem nagyon akar egy ugyanolyan kinézetű nő sem nyíltan előre megbeszélt alkalmi vagy szexkapcsolatot, hanem csak top kanival ő is, akik pedig belefulladnak a végtelen választási lehetőségekbe.


Amennyire a nők 100%-a képes egy saját magánál jobban kinéző szexpartnert találni viszonylag hamar, a férfiaknak a 10%-a képes szexpartnert találni könnyen és hamar.


2023. máj. 3. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell top férfinak lenni ahhoz, hogy összejöjjön valami. De sokat kell próbálkozni. Lehet, hogy hónapokig.
2023. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődik az esti incel műsor
2023. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én a top pasiknak is meg szoktam mondani, hogy nem vagyok vevő laza kapcsolatra. Aki pedig komolyat kamuzik be ezért, az remélem sokszorosan visszakapja az élettől.
2023. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kitana. ***** válasza:
100%
Nyomi csávó mindegy mit akar kamuzni, mert gondolom se kapcsolatot, se szexet nem akarnék tőle.
2023. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatot senkivel nem keresek, alkalmi kapcsolatot sem, de ha netán úgy alakul, akkor ott csak a külső számít. Mi más számítana, mikor többet nem látjuk egymást? Talán a szép lelke? :D AZ számít, hogy akkor és ott vonzódjak hozzá. Kizárt, hogy valaha is lyan helyzetbe kerüljek, hogy dugni akarok bárkivel, max. nem nézek oda. Ilyent a nők nem szoktak.
2023. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1. Attól függ tényleg milyen pasi vagy pontosan. Van akinek összejön 1 hét alatt, van akinek fél év alatt, van akinek soha sem, akárhogy erőlködik. És még sok más szint van.


3. Nyilván az te vagy, de nem minden nő te vagy.


4. Nem csak szélsőségek vannak, hogy minden férfi vagy alfahím, vagy örök vesztes szűz lúzer.


5. Tudom, hogy nem szoktak a nők, mert eltérő a két nem szexuális étvágya és ezért a nők választanak. A férfiak pedig pont ezért szoktak elmenni akár maguknál kevésbé vonzó nővel is, vagy olyan nővel, akihez nem annyira vonzódnak.

2023. máj. 3. 18:49
 7/11 Kitana. ***** válasza:
100%

#6

Nyilván, de olyan nincs, hogy valakivel lefekszem csak azért, mert ő kapcsolatot akar (vagy ezt mondja), de amúgy meg nem feküdnék le vele. Aki nem jön be, az nem jön be, akkor se, ha akármit hazudik magáról.

2023. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Ez így nem igaz. Top kinézetű férfiak vagy a gazdag férfiak. Ha mindkettő megvan, akkor pár óra alatt megvagy, fullos csajjal ráadásul.
2023. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem jött össze, pedig rengeteg időm áll már mögötte. Azt hiszem elvesztegetett idő… 30/F
2023. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Crisopher ***** válasza:
100%
Szexnél tényleg csak az számít, hogy külsőre bejössz-e neki, kapcsolatban pedig a belső értékek is
2023. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!