Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adva van egy szexkapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adva van egy szexkapcsolatból kialakult rendes kapcsolat majd szakítás. Lehet még szexkapcsolat vagy már nem? Ti belemennétek idővel?

Figyelt kérdés

Ágyban nem volt semmi gond még ugyan jól összepasszoltunk.

Vagy keresnétek új szexpartnert?


dec. 19. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeszpartner a megoldás, akkor szex is lehet
dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress mást inkább.
dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Keresgélek sőt van is. De vele nem olyan jó.
dec. 19. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 kettőn áll a vásár, ha a szakítás úgymond "sebeket" hagyott akkor nemet fog mondani a másik. Egy próbát megér nem? Ha nemet mond akkor menj tovább. Ha a mostani szexpartnered nem elég jó, akkor rajta is lépj tovább olyanra kivel minden is passzol.
dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sebek nem voltak.

Semmi olyan nem volt csak ő kijelentette hogy mégsem akar velem lenni.

Korábban már kaptam egy NEM-et a szexkapcsolatra.

Azzal az indokkal hogy én még érzek iránta valamit(igaz is volt) ő meg nem és így nem fair.

dec. 19. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 hát akkor megkaptad a választ, már nem akarja - akkor mi a kérdés? Érdemes-e futnod olyan szekér után ami nem akar felvenni? NEM.

Zárd le a storyt, lépj rajta tovább.

dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő vagy a férfi?
dec. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!