Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyeim! Ilyenkor mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyeim! Ilyenkor mi zajlik egy nő fejében?

Figyelt kérdés

Igaz történet, a mai napig kísért.


Adott egy rendkívül aranyosnak kinéző és úgy is viselkedő nő, valamint egy kedves, figyelmes fickó. Összejönnek, hónapokig járnak. A nő nagyon kommunikatív, de soha nem kezdeményez találkozót, mindig a férfi veti fel a dolgot és a nő mindig igent mond. Amikor együtt vannak, mint egy szerelmes pár, állandó kézfogás, ölelés, csókolózás. A lány mindig figyelmes, a srácra koncentrál (nem telefonozik pl.), a fiú is viszont. A számlát mindig felesben fizetik (a lány ragaszkodik hozzá). Annyi érdekesség, hogy az ölelések, érintések, kézfogások zömét a férfi kezdeményezi, a nő inkább csak viszonozza. Ő valami oknál fogva inkább csak csókolózni szeret, azt rendszeresen kezdeményezi is.


Hónapokig kéreti magát. Először együtt alvás. Aztán orális szex. Hosszú bemelegítés után percek alatt többször is eljut a csúcsig. Ilyenkor mindig próbálja viszonozni, de látszik rajta, hogy amúgy nem akarná. Az utolsó alkalommal beadja a derekát, kifekszik a srác előtt, mint egy döglött hal, a srácnak fel sem áll. Érződik, hogy nem igazán akarja, csak meg akar jutalmazni.

Ezután a lány eltűnik. Azt írja, most másra kell koncentrálnia (valóban, hosszú utazásra készül). Annyi visszajelzést ad, hogy "szuper jófej" voltam vele. Nem zárkózik el még egy találkozótól. Látom, hogy nem igazán akarja, nem erőltetem, de írásban leb.aszom a viselkedése miatt. Elbúcsúzunk, soha többé nem beszélünk.



Mi jár ilyenkor egy nő fejében?

Igazából nem vagyok hülye, vannak sejtéseim. De nem értem, hogy hogy lehetett valaki ennyire kedves és aranyos, hogy sétálhatott velem végig kézenfogva az utcán, mint egy szerelmes pár, ha képes búcsú és (ha nem erőltetem) szó nélkül lelépni?

Csak szeretném, ha valaki elmagyarázná női szemmel. Ez volna a nőket végigk.ró szépfiú női megfelelője? Csak nem szexet, hanem figyelmet, érzelmeket lop? Létezik ilyen?


dec. 28. 08:49
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Szintén az utolsó alkalommal, ami eszembe jut, egy "cukin" csókok közé rejtett "kis red flages" megjegyzés. Az egyetlen negatív megjegyzés, amit tőle valaha is kaptam. Ezmiez?
dec. 28. 08:52
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő emberek próbálkoznak szerelem, igazi vonzalom nélkül. Mindennapi sztrori.
dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2 Nem, nem mondanám kapcsolatfüggőnek. Rendkívül önálló nő, plusz fogalmam sincs, hogy mikor volt, ha volt-e egyáltalán "rendes" kapcsolata. Elvileg most sincs, max valami hasonló "szicsuésönsip".
dec. 28. 09:32
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Én nő vagyok, de nem értem. Elég zavaros a személyisége. Szerintem ezt az egészet nem akarta soha és utólag látta be. Valami nem klappol, csak nem gerinces és nem mondja el neked.

dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, ennyi.
dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok, és szerintem nem volt jó a szex neki veled. Nem működik köztetek a kémia, nem érezte azt amit szeretett volna. Én se maradtam együtt olyannal, akivel nem klappoltunk az ágyban. Ő meg azért nem mondta meg, mert nem akart megbántani. De mindegy. Elment, kész, vége. Felesleges azon kattogni, hogy miért.
dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

A hideg kiráz attól,amikor valaki annyira tapadós és értetlen,hogy miután teljesen levágósan szabadulni szeretne tőle a másik,még megkérdezi:miért,miért,miért???!!!...

Teljesen egyetértelmű,hogy bár a csaj próbálkozott,nem volt meg a kémia.Ez egy olyan dolog,ami vagy jön vagy nem,erőltetni nem lehet.

dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6

Ahogy írtam, a klasszikus szexig nem jutottunk. Ami volt, azt meg élvezte. Olyankor mindig "hálás" is próbált lenni.


#7 Nem tartom kizártnak, amit írsz. Sőt, egészen biztos, hogy ez is benne volt, hiszen nem vagyok egy görög isten. De ennél sokkal bonyolultabb volt a csaj, így nem vagyok benne biztos, hogy csak ennyi.

Amúgy én meg nem értem, hogy te min vagy fennakadva, mert egyáltalén nem olyan egyszerűen levágós ez (voltak ellenkező előjelű dolgok is). Ráadásul ha valalinek joga van felháborodni, az én vagyok, ugyanis az én időmet rabolták és nem én raboltam más idejét.

dec. 28. 15:47
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nincs jogod felháborodni,ugyanis senki sem a birtokod,tulajdonod,legalábbis én így vélem!

Megpróbálta,esélyt adott neki,nem ment...Ennyi a történet.

dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 Nyilván beszéltél vele, ezért tudsz ilyen részleteket. 🤣
dec. 28. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!