Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyeim! Ilyenkor mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyeim! Ilyenkor mi zajlik egy nő fejében?

Figyelt kérdés

Igaz történet, a mai napig kísért.


Adott egy rendkívül aranyosnak kinéző és úgy is viselkedő nő, valamint egy kedves, figyelmes fickó. Összejönnek, hónapokig járnak. A nő nagyon kommunikatív, de soha nem kezdeményez találkozót, mindig a férfi veti fel a dolgot és a nő mindig igent mond. Amikor együtt vannak, mint egy szerelmes pár, állandó kézfogás, ölelés, csókolózás. A lány mindig figyelmes, a srácra koncentrál (nem telefonozik pl.), a fiú is viszont. A számlát mindig felesben fizetik (a lány ragaszkodik hozzá). Annyi érdekesség, hogy az ölelések, érintések, kézfogások zömét a férfi kezdeményezi, a nő inkább csak viszonozza. Ő valami oknál fogva inkább csak csókolózni szeret, azt rendszeresen kezdeményezi is.


Hónapokig kéreti magát. Először együtt alvás. Aztán orális szex. Hosszú bemelegítés után percek alatt többször is eljut a csúcsig. Ilyenkor mindig próbálja viszonozni, de látszik rajta, hogy amúgy nem akarná. Az utolsó alkalommal beadja a derekát, kifekszik a srác előtt, mint egy döglött hal, a srácnak fel sem áll. Érződik, hogy nem igazán akarja, csak meg akar jutalmazni.

Ezután a lány eltűnik. Azt írja, most másra kell koncentrálnia (valóban, hosszú utazásra készül). Annyi visszajelzést ad, hogy "szuper jófej" voltam vele. Nem zárkózik el még egy találkozótól. Látom, hogy nem igazán akarja, nem erőltetem, de írásban leb.aszom a viselkedése miatt. Elbúcsúzunk, soha többé nem beszélünk.



Mi jár ilyenkor egy nő fejében?

Igazából nem vagyok hülye, vannak sejtéseim. De nem értem, hogy hogy lehetett valaki ennyire kedves és aranyos, hogy sétálhatott velem végig kézenfogva az utcán, mint egy szerelmes pár, ha képes búcsú és (ha nem erőltetem) szó nélkül lelépni?

Csak szeretném, ha valaki elmagyarázná női szemmel. Ez volna a nőket végigk.ró szépfiú női megfelelője? Csak nem szexet, hanem figyelmet, érzelmeket lop? Létezik ilyen?


dec. 28. 08:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd időrablásnak. Tanulságos volt. Lépj túl rajta és éld az életed!
dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem beszéltem vele,csak tudod,régen elmúltam tizenhat...😉
dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A felszólításom a kerdezőnek szólt bocsi!
dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#12 Jobb ember vagy nálam, szégyenkezem emiatt. 😪
dec. 29. 00:39
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

6-os vagyok.

Hiába vagy passzív agresszív mindenkivel valószínűleg tényleg nem érezte magát olyan jól veled, mint ahogyan te azt még mindig gondolod. Nem tetszett neki, szakított. Kész. Lépj túl rajta és ne viselkedj úgy, mint egy hülyegyerek. Nagy az esély arra, hogy nem is a szex/kémia volt a probléma, hanem a stílusod és a viselkedésed. Ha valakinek a viselkedése irritáló, megdughat akármilyen jól, elélvezhetek tízszer is egy aktus alatt, az nálam is kuka. Bocs.

dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem vádollak benneteket, amiért nem teljesen vagytok vele tisztában, hogy miről beszéltek. Ugyanis nyilván nem tudtam leírni minden információt az amúgy is hosszúra sikerült szövegben. Pl. kihagytam, hogy a lánynak apás problémákból fakadó kötődési gondjai voltak, valamint részben hiányos volt az önismerete, sőt, az életcéljaink sem egyeztek. Tiszában vagyok vele, hogy ez hosszú távon nem működött volna.

De nem is erről szól a kérdésem. Talán nem voltam tiszta és érthető: ami engem ebben zavar, hogy lezárás, búcsú és SZÓ NÉLKÜL képes lett volna eltűnni az életemből, pusztán a messenger üzenetei fokozatos ritkításával. Valahol megértem, hogy nem akart konfrontálódni, esetleg megbántani. De könyörgöm, nem pont azt csinálta a gerinctelenségével??


Aki pedig azt írta, hogy ezen nekem nincs jogom felháborodni, az képzelje magát a helyembe, vagy emlékezzen vissza arra, amikor vele csinálta ugyanezt valaki (bár gyanítom, hogy nő létére az érzelmi intelligenciája olyan alacsony, hogy képtelen kilépni a saját énközpontú világképéből, ezért kommentel ide ilyen hülyeségeket)

dec. 29. 14:31
 17/22 anonim ***** válasza:

Figyi!

Nőként velem is csinálták ezt.Nyilván nem esett jól.Viszont látom magam kívülről és nagyon gáz volt az a kapaszkodás,amit fiatalabb koromban leműveltem...Ugyanígy álltam a másik oldalon is,amikor valakinek azt mondtam tök szépen és intelligensen,hogy nem szeretném megbántani,de egyszerűen hiába próbálom,nem érzem azt,amit ilyenkor kéne.Nos,le is szedte rólam az illető majdnem a keresztvizet,plusz utána tapadt,mint valami pióca, borsódzott a hátam,mennyire értetlen...

Igen,tényleg nem egyenes ez a viselkedés,amiben igazad van,másrészt meg is értem,ha valaki kitér a magyarázkodás elől.Hiszen aki a nonverbális jelek felett szemet huny,annak te magyarázkodhatsz napestig,miért nem kell neked.

Mindezzel nem téged akarlak bántani/minősíteni,bár beismerem,némely előző kommentem erősre sikerült.Tökre értem,hogy elkeseredtél,mert érzéseid vannak a hölgyemény iránt.Viszont a nincs válasz is egyfajta válasz,autonóm ember önálló akarattal,aki érzi,mire nincs szüksége.Ezt a kimondatlan döntést sajnos tiszteletben illő tartani,ami saját érdeked is.Hiszen ha például számon kérnéd ezt rajta,akkor leminősítene,plusz el is vesztenéd még azt a tartást is,ami maradt benned.Szerintem legalábbis!

dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

7: Túl sokat vársz el. Konkrétan gondolatolvasást és a SIKERES gondolatkiolvasás mellett, hogy tolerálja valaki szó nélküli hallgatással és belenyugvással azt, hogy bunkók voltak vele, és ne kérjen emiatti sárülésére olyan emberektől magyarázatot, akik szivesen segítenek neki.

Ha te nem akarsz neki segíteni, mért írtál most?

márc. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a nincs válasz is egyfajta válasz,autonóm ember önálló akarattal,aki érzi,mire nincs szüksége."

Én hasonló helyzetben maximálisan technikai hibáról voltam meggyőződve. Ha elém áll valaki és megmondja egy mondatban, akkor elér hozzám az informció.

2 ilyen fiú volt az életemben, CSAK rájuk tudok jó szívvel visszagondolni.

A többiekre nem, lezáratlan bennem.

márc. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egy családállításon, ahol a 41 éve szó nélkül eltűnt férj megszemélyesítője nem beszélt. A feleséget megszemélyesítő szereplő nagyon akarta az eltűnés magyarázatát, hogy mért nem engedi el őt, mért nem zárja le a kapcsolatot.

1,5 óra után szólalt meg a szereplő: mert szándékosan akarta nyitva hagyni a kapcsolatot, mert ő nem akarta lezárni. Hogy bármikor folytathassa.

márc. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!