Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két fiú testvérnek hasonló a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiú testvérnek hasonló a női ideálja?

Figyelt kérdés
Ezen rengeteget gondolkoztam. Mert ugye ugyanazt hozták otthonról és én elképesztőnek tartom. Ti hogy gondoljátok? Jó nyilván szerintem sincs így hogy attól mert még testvérek ugyan az az ideáljuk de szerintem valakinél stimmel ez az elmélet.

dec. 29. 10:40
 1/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos. A neveltetésnek nem része, hogy egy fiú milyen lányt szeressen, milyen izgassa. Ez genetika, egyéni kérdés. Egyik fiú a teltebb, husisabb barna lányokat, a testvére meg a szőke, vékony, szemüveges lányokra bukik. A kombináció szinte végtelen...
dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem
dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy fiú ikerpárt, na róluk ennek a szöges ellentéte mondható el. Az egyikük inkább a teltebb lányokat szeretik, a másik meg a vékonyabbakat. Úgyhogy ez a világ legnagyobb hülyesége, hogy akik ugyanúgy néznek ki, ugyanazt is szeretik.
dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 persze, de nyilván vannak olyanok is akire ez igaz.
dec. 29. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, de nem feltétlenül.

Nekem van egy 2 évvel idősebb bátyám, ő a nagyon alacsony, szőke, molettebb lányokat szereti, jelenleg is ilyen barátnője van, én meg a kb. 170 cm, 55-60 kilós barna hajú, esetleg világosbarna hajú lányokat.

dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Annyi ember él, hogy biztos van, akire igaz ez. De általánosságban nem, felesleges ilyen összefüggésekről beszélni.
dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, nincs ebben összefüggés.
dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Unokatestvéremnél ez így van, de nem mindenkinél van ez így.
dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!