Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért akarják ráerőlte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért akarják ráerőltetni a másikra a párkapcsolatos nézeteiket, ha valaki világosan megmondta, hogy NEM akar komoly kapcsolatot, max laza, vagy szexkapcsolatot tud elképzelni?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet ezt tiszteletben tartani?
dec. 31. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Értelmesebb ember tiszteletben tartja.

Aki nem, azzal ne is foglalkozz.

dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ismerem ezt... Belemennek, mert azt hiszik, hogy a csodálatosan elsöprő személyiségüket megismerve majd meggondolom magam a párkapcsolatról. Hát nem fogom. Ha valakinek megmondom, hogy csak laza szexkapcsolatban vagyok benne, akkor ehhez tartsa magát, vagy pedig el lehet tolni a biciklit.
dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


Igazad van.

dec. 31. 14:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Saját magát csapja be az ilyen. Ha világosan megmondtad, akkor nem lehet hibáztatni
dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van olyan is hogy érzelmi erőszak. De ezt mindig lepontozzák.
dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Sokkal tisztább ügy ha prostihoz mész. Így inkább egy szarrágó vagy aki spórol ezen. Persze le is bartellezhetitek egy arra alkalmas ismerős prostival, te is az vagy, ő is az, így is tiszta.

A laza, meg a szexkapcsolat az amolyan szépítés. Prosti aki a testét árulja, szereti a munkáját, és kap érte hasonló szolgáltatást=szexkapcsolat.

febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6


Tudom, hogy te mint feminista nagyon szeretnéd, ha prostihoz mennék, hiszen téged sért az, amikor a nők minden kötöttség nélkül felkínálják a testüket egy pasinak.

Sajnálatodra azonban soha nem fogok prostihoz menni, ugyanis egyrészt én egy fillért sem vagyok hajlandó fizetni a szexért (ingyen akarom), másrészt olyan nővel akarok együtt lenni, aki engem kíván, nem a pénzemet.

Sajnálom barátom, de bele kell törőndöd, hogy nem fogok változtatni, és mindig meg fogom találni azokat a nőket, akik lefekszenek velem.

További szép napot,

febr. 2. 10:43
 8/12 anonim ***** válasza:

7

A 6-os idióta messzebb van a feminizmustól, mint Makó Jeruzsálemtől.


A feminizmus annak az elfogadása, hogy férfiak és nők egyaránt szabadon dönthetnek, és a nemük nem határozza meg az életben betöltött szerepüket.


Feministaként én maximálisam tiszteletben tartom, ha valaki csak szerelem, hűség és elköteleződés mellett hajlandó szexelni, de rendjén valónak tartom azt is, ha valaki hozzám hasonlóan másként vélekedik. A 6-os ezzel ellentétben képtelen elképzelni, hogy esetleg a nők nem egy általa vizionált homogén halmaz, amelynek tagjai mind az ő elvei mentén éreznek és viselkednek.


Köze nincs a feminizmushoz, éppen hogy egy ócska, elmaradott dumát tol, ami jobban tárgyiasítja a nőket, mint a legérzelemmentesebb szexkapcsolat.

febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem tudom hogy a nők is sokan csinálják ezt. Csak gondoltam nevezzük nevén a dolgokat. Miért miben különbözik a szexuális szolgáltatástól? Semmiben. Nem kötődnek egymáshoz, teljesen üzlet az egész.
febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9

Abban különbözik, hogy mindketten kielégülnek, és kölcsönös a vonzalom. Ennyire ne légy hülye, könyörgöm....

febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!