Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kolléga Szilveszterkor és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolléga Szilveszterkor és karácsony előtt ölelget?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt valamivel elmondtam a kollegáknak, hogy munkahelyet váltok. Onnantól fogva az egyik férfi kollegát (én nő vagyok és házas)le sem tudom magamról vakarni. Ebédelni hívott, sokat keresi a társaságom, kérdezi, miután lelépek,akkor is majd írhat e, találkozunk e majd még,ajándékot szervezett nekem,és ami a fő, folyton ölelget, Rengeteget. Előtte is volt szimpátia, de előtte egyik sem volt jellemző ezek közül. Mi ez a változás, és miért ölelget non stop? Mindig közel akar bújni hozzám. Ez lehet szimpla emberbaráti szeretet, vagy ebben van szexuális töltet?

jan. 1. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván vannak hátsó gondolatai, esetleg egy búcsú szexben is 🙂
jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg tőle. Bár én biztos nem hagynám, hogy ölelgessen. Hisz, ugye csak egy kolléga?!
jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Utóbbi. Eddig is tervben voltál. Mielőtt elmész, gyorsít. Nem érdekli, hogy házas vagy.
jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó munkaerő voltál. Helyetted meg ha felvesznek egy félcédulást, annak senki nem örülne.
jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Dugni akar, nem tudom miért hagyod, hogy a magánszférádba lépkedjen bele...
jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
És te miért hagyod, hogy egy férfi olelgessen, ha házas vagy?
jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerelmes beled es elvolt a platoi csendes szenvedesben. De ha nem fog latni tobbet, azt nem eli tul, szeretne kifejezni, amit titkolt eddig. Hiaba vagy hazas, attol meg az erzesek vannak.
jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Mielőtt végleg lelépsz,vágyik a trófeára...
jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván most már nem számítasz házinyulnak, nem derül ki cégen belül, ha osszejottok. Kérdés, hogy téged ez miért izgat, ha férjnél vagy?
jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mivel nyitottabb ember, (bár másokat nem látom, hogy ölelgetne) először egy napos búcsúnak gondoltam, barátságból. Egy búcsú ölelést még miért ne engedtem volna.Csak utána folytatta, én még meglepődtem, nem tudtam értelmezni. Azért nem állítottam le, mert nem tapizott vagy ilyesmi és mert váratlan volt.
jan. 1. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!