Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznél Budapest egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltöznél Budapest egyik végéből a másikba a párod kedvéért?

Figyelt kérdés
Én pár éve élek Budapesten, vidéken van a szülői házam. Én a budai oldalt szeretem, mert nagy erdőjáró vagyok, és dombvidékes helyről származom, a síkságot annyira nem szeretem. Mennyire lennének vajon hajlandók törzsgyökeres pesti nők átköltözni budára, úgy, hogy messze kerülnek a szülői háztól arra a környékre, ahol én lakom, és szeretek lakni azért hogy együtt legyünk. Vagy nekem kellene mindenképpen Pestre költözni, ha pesti nő lesz a párom, hogy közel lakjunk a szüleihez, és az ő nagy szüleihez. Nincs budai lakásom, albérletben élek Budán.

jan. 1. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nőnek saját lakása lenne Pesten, ésszerübb lenne ott élnetek. Nem albérletben.

Egyéb esetben szerintem a munka, iskola lenne a döntő szempont. Ki mennyire rudná megoldani a bejárást, esetleg ki mennyire nyitott munkahely váltásra. Szerintem ekkora távolságnál az mindegy hol élnek a szülők.

jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Persze, ha van pesti lakása, úgy nehezen tudnám azt mondani, hogy menjünk inkább Budára, ha van az a lakás elég nagy kettőnknek. Mert 40 négyzetméter és másfél szoba alatt nem hiszem, hogy jól tundám érezni magam másodmagammal egy lakásban. De én mondjuk távmunkás vagyok, ilyen szempontból lakhatnék elvileg bárhol.
jan. 1. 16:00
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ugye ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan?:D
jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én simán, jobb a budai oldal meg én pl ott is dolgozom. Viszont az albérletem tulaja normális, megbízható, amiatt nem váltok így egyedül. Párom miatt siman atkoltoznek oda.
jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, nekem balszeg vidékre kell költöznöm a párom miatt, na ez már húzósabb téma
jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Kitana. ***** válasza:
83%

Nekem tök 8, hol laknak a szüleim, de nem költöznék sehova a másikhoz, nekem jó a sajátomban, Buda meg eleve annyira nem tetszik, de ez másodlagos.

De remélem te is tudod, hogy elég bugyuta a kérdésed, szerintem a többségnek nem ennyire fontos, hogy Budapesten belül Pesten vagy Budán lakik, maximum a munkahely távolsága miatt lehet tényező maga a lokáció.

jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Én is Budát szeretem, azért is költöztem ide, a pesti oldalon nem laknék. Van kutyám, neki is kell a zöld övezet, nem a betondzsungel. De nyilván egy párkapcsolatban kompromisszumképesnek kell lenni, mert ha soha nem enged egyik fél sem semmiből, akkor tartós kapcsolat nem is lesz :D Ha a párom nem akarna Budára költözni (amit nehezen értenék meg, mert ez a fancybb), én meg Pestre nem, akkor találnunk kell olyan helyet, ami mindkettőnknek elfogadható.
jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én szentimentálisabb alak vagyok, és szeretem a szép dolgokat, nagyon tudom élvezni, hogy szép helyen lakom. És a munkám távmunka kompatibilis, így nem tartom magam részéről rossznak, hogy fontosnak tartom, hogy szép természet közeli helyen lakják.
jan. 1. 17:47
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most úgy kérdezed mintha kb Sopron és Debrecen közt kellene választani...

Akinek nincs saját lakasa, annak max a munkahely befolyasolja hogy hol lakjon, de egy városon belül még az sem annyira.

jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én Pesten nőttem fel a XVIII. ker.-ben és most a páromhoz Budára a II. ker.-be költöztem. Én nem érzek különbséget, nekem teljesen mindegy.

Bp-i lakosként nem kérdés, hogy Pest, vagy Buda. Közel legyen a munkahely, iskola, óvoda és ennyi. Zöldövezet itt is ott is van.

jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!