Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik fiúnak csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik fiúnak csak szexre kellenek a lányok beléjük nem szerelmes?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi amelyik fiúnak csak egy lány szexre kell akkor abba a lányba nem szerelmes, nem táplál felé érzelmeket?


Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, nézegetem az oldalát a facebookon erre látom hogy ezt írja ki: Boldog Új évet mindenkinek de főleg a kurváimnak szeretlek titeket.



jan. 2. 15:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Érzelmeket táplál, de nem olyanokat ami elég lenne egy kapcsolathoz.
jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Jajj egy ilyenbe ne legyél szerelmes :D
jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
12%
Remélem hogy jól teliver majd aztán meg kidob mint egy gxcis zsebkendőt.
jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem vicces, de basszus felröhögtem az üzeneten. 😂


Hát nem nézi őket semmibe, kurv*knak tartja őket, akik csak szexuális dolgokra jók.

És igaza van valahol, mert vannak olyan buták azok a nők, hogy olyan tiszteletlen p*csfejjel lefeküdjenek, másra tényleg nem jók sajnos.

jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj neked beállnod a sorba? Inkább a vágyakozást takarítsd ki magadból. Ráadásul ez a fazon ha egyedül lenne a világon sem kéne. Egyrészt mert neveletlen (bizti nem volt gyerekszobája) másrészt, meg egy klassz srác igy sosem nyilvánulna meg, harmadrész még tudnék ellenpéldákat említeni számodra, amivel simán le tudnád beszélni magadról a fazont.


Neked tényleg ez kell? De most komolyan. Ennyire magányos vagy? Annyi normális pasi járkál, nem hiszem, hogy nem találnál magadnak ennél különbet, nem beszélve a háremtartásáról, akivel masszív gombaszakértői-pingpongba lehetnek. Vagy te is gombásznak akarsz beállni közéjük?:D

jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#1 értem
jan. 2. 16:13
 7/25 anonim ***** válasza:
Hogyan táplalna már amikor qrvázza őket online IS (mert offline is megteszi ám)? El ne hidd már. Csak magát és a farkát szereti.
jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#4 teljesen igaz! Nem a sráccal van gond sok az idióta nő
jan. 2. 16:15
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
De te is idióta vagy, hogy szerelmes vagy az undorító patkányba, helló! 😂
jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Azért mert le kurvázza őket nem biztos hogy ő a szar fej. Lehet hogy ők a szemetek ám. Nagyon szemét nők vannak akik csak kihasználják őket. Szerintem ez egy provokáló üzenet akart lenni nekik mert tuti szemetek
jan. 2. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!