Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja egy pasi kedvezőbb visszautasításnak azt a dumát hogy pörgős az élete?

Figyelt kérdés
Simán megírhatná, hogy ne haragudj, nem érek rá, nem akarok veled beszélgetni/találkozni...amúgy is tök átlátszó szóval tényleg leírhatná. Emiatt azt hiszi nem bántja meg a nőt? Miért csinálja? Gondolom meggondolni nem fogja magát tehát emiatt is mindegy, hogy jobb színben tünteti e fel magát vagy sem.
jan. 2. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem jutott jobb az eszébe. De a nem érek rá kB ugyanez, csak pepitaban.
jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen igaz, csak ez nekem olyan gyerekesnek tűnt hogy pörög az élete, hisz az élet úgy szép ha pörög 😁 már azt bánom hogy nem húztam az agyát és írtam vissza valami vicceset. 🤣😅 de gondolom azt nem értékelte volna, mondjuk így hogy eltűntem ezután olyan furán érzem magam, na mindegy.
jan. 2. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Eltűntél?
jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Mert a legtöbb nő utálja ha a pasi őszinte amikor visszautasítja.

Ilyenkor jön az áldozatszerep: csak azért kellettem hogy megdugjál, hazudtál nekem, szemétláda vagy, ...... blablabla ....

jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt mondta, kulturáltan, hogy nincs ideje rad. Ez így durván hangzott volna.
jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Jobb lett volna azt mondja hogy ronda vagy és dagadt?
jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez mellébeszélés.

Nem tud vagy nem akar arról beszélni, ami köztetek van, amit érez irántad.

Sokan érzelmi analfabéták.

Kénytelen vagy a tetteire és a telepátiára hagyatkozni ennek megállapításában.

jan. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ronda vagy mint a vöcsök.

Ezt kellett volna mondania,akkor biztosan jól éreznéd magad,mert őszinte volt.

jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!