Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jelentősége annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége annak, ha egy férfi folyton az anyukájához meg a párjához hasonlítgat?

Figyelt kérdés
Van egy férfi barátom, aki már jópárszor megjegyezte, hogy ebben-abban olyan vagyok mint az anyukája meg a párja. Szerintetek van jelentősége ennek, hogy valaki a két legfontosabb nőhöz hasonlít az életében engem, mint egy barátot, vagy ez csak ilyen szokás, mások is szokták csinálni?

jan. 4. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ki vagy te, milyen kapcsolatban álltok egymással?
jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, nem halljuk a hangsúlyt, szitut, ebből nehéz megtudni, mi a valódi közlés ilyenkor.
jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A hangsúly és a szövegkörnyezet sem mindegy... lehet szimpla baráti beszélgetés is bármiféle "túlgondolás" nélkül. Ha van párja akkor amúgy se akard túlgondolni a dolgot...
jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Hát igazából tényleg csak annyit tudok mondani, hogy egy jó barátja, nem tudom ezen kívül mire vagy kíváncsi.


#2 Nincs különösebb hangsúly, csak ilyen szimpla beszélgetés közben random jön.


#3 Nem szeretnék tőle semmit, én tiszteletben tartom, hogy van párja, csak a hülye agyam mindent túlgondol függetlenül attól, hogy van-e jelentősége a dolognak, vagy nincs. :D Én csak kíváncsi vagyok, ezt szokták-e mások is csak így mondani valakinek, vagy ez így furcsa, mert nekem kicsit az.

jan. 4. 20:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"egy jó barátja" Akkor miért a Felnőtt párkapcsolatok kategóriába írtad ezt a kérdést?
jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bele akarsz látni dolgot.
jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jóból vagy rosszból mondja?
jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Csak megjegyezte. Nincs benne hátsó szándék.
jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#5 Igazából nem nagyon tudtam hova kéne írnom. Talán azért írtam ide, hogy ha van jelentősége akkor az azért van, mert engem is úgy lát mint őket, és akkor nem csak barátként tekint rám, de igazad van, jobban illett volna a barátok, barátságok kategóriába. Nem vagyok gyakorlott a kérdések kiírásában.


#7 Jó értelemben, általában ha tetszik neki valami, amit csinálok. Bár egyszer éppen azt emelte ki, hogy én nem jegyzem meg neki, ha gonoszul viselkedik, szemben a párjával meg az anyukájával. Ez kicsit olyan számonkérőnek tűnt.

jan. 4. 21:03
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 Végre egy határozott válasz, köszönöm. :)
jan. 4. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!