Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz, vannak ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz, vannak ennek jelentősége? Kicsit ellentmondásos.

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiak véleménye érdekelne, bár tény senki sem gondolatolvasó, nem is ezt várom csak érdekel mi lehet a jelenség mögött.


Van egy férfi akit sokszor "rajta kaptam", hogy néz (de nem bámul, ilyenkor többször össze is akadt a tekintetünk. Én ilyenkor általában az ő eseteben elkapom, mert zavarba jövök:D. Másokat is szokott nézni valamennyire, ezt is figyeltem, mindig mindenkire nagyon figyel. Szóval azt nem tudnám megmondani, hogy engem többet vagy kevesebbet, nyilvan nem strigulázom.


Egyébként sok dologban úgy vettem észre, hogy hasonlítunk, sokszor tudok azonosulni azzal amit mond, szimpi, ennyi.


A konkrét kérdés: honnan lehet tudni, hogy adott esetben emögött van több vagy nincs?

Több alatt nem azt értem, hogy kapcsolatot akar velem és teljesen szerelmes, mert nyilvan az már egy sokkal "magasabb" szint, ne szaladjunk ennyire előre.


Honnan lehet azt tudni, hogy mint nő szimplán tetszem neki azért néz vagy egyszerűen ő csak ilyen?


Nem is feltétlen erre a férfira kihegyezve a kérdést (ez csak egy eset amivel "szemléltetem") hanem úgy általában.



2022. márc. 30. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi, nő vagyok, de megosztanám veled a tapasztalataimat.

Először is, akinek bejössz, az flörtöl veled, akár folyton meglep valami aprósággal, csak most, csak neked, akár pikánsabb poénokat enged meg, akár keresi a társaságodat. Még a félénkebbek is nyitnak legalább egy üzenettel, a magabiztosabbak meg olyan intenzíven kimutatják, hogy nem lehet nem észre venni. Az a mosoly, az a tekintet, ragyog! Aztán ír neked, hív, felkeres bármilyen ürüggyel is, utána meg már nem is rejti véka alá, miért. Beszivárog a gondolataidba, érzed, hogy itt aztán van kémiai! Ahogy fordíva is.

Szóval, érzed és kész...

2022. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Semmiféle ellentmondás nincs! Néz, mert van szeme, ha semmilyen módon nem közeledik, akkor ne gondold túl. Ha mögöttes szándékot keresel nézésben az felesleges, a tettek beszélek. Amíg meg nincs kapcsolat szerelem sem!

Akit érdekelsz az keres, időt tölt veled, tudni akar a magánéletedről stb., és ez lehet barátság, köze nincs a szerelemhez.

2022. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze, de amit te írsz az megint egy komolyabb szint.


Én itt most csak arra gondolok, hogy (fordított esetben) van x férfi akit jóképűnek/vonzónak/szimpatikusnak találsz és sokat nézed de nem feltétlen akarsz is tőle valamit. Plusz amit te írsz, abban van már egy komolyabb, jobban kialakult ismeretség.


Amire én gondolok (hogy van-e vagy nincs) az egy ennél sokkal lazább, sokkal kisebb jelentőségű dolog, jóval kevesebb ismeretséggel.

2022. márc. 30. 20:35
 4/6 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam meg a fő kérdést, mert a kifejtés tök más vonalon ment el, de mindegy.


Kedves #2 te megint sokkal komolyabb dolgokról írtál mint amire én gondolok.

2022. márc. 30. 20:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert amiről ti írtok, abban már van egy feltételezés, hogy meg akar-e ismerni vagy sem. Engem nem ez érdekel, hisz az nyilvánvaló hogy aki meg akar az meg fog.
2022. márc. 30. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen "figyelős" emberek, nekem is van egy ilyen ismerősöm. Mindenkit alaposan szemügyre vesz.

Én is szeretek megnézni embereket, néha el is veszek közben a gondolataimban. Ettől függetlenül nem akarok semmit, csak van szemem.

Nyilván látja rajtad, hogy zavarba hoz, valószínűleg élvezi. Ha többet is akar, majd úgyis mondja.

2022. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!