Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "szeretlek" szó túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szeretlek" szó túlzott jelentősége?

Figyelt kérdés

Manapság sokan hiába mondják a másiknak, hogy "így szeretlek, úgy szeretlek, cuki szívecskék, facebook üzenetek" stb. attól még nem szeretik a másikat. Én ettől frászt kapok. Ennyire felszínes lenne az emberiség?


Mutassa ki, hogy szeret és ne mondja. A szó nem számít, inkább a tett. Nekem volt barátnőm mondta 2 hét után, hogy szeret, de akkor realizálódott bennem, hogy neki semmi tapasztalata az igazi, érzelmeken alapuló kapcsolatok terén. Úgy mondta, hogy szeret, hogy igazából kedvel, de a szó jelentésével és jelentőségével nem volt tisztában.


Ha nem érzi, akkor ne mondja. Éreztesse velem, hogy szeret valaki, mert a szavakkal a padlás is tele van már. A legtöbb ember erre képtelen, legyen az férfi vagy nő.


26F



2018. aug. 5. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazad van . Sokan úgy mondjak azt a szot hogy “szeretlek” mint pl azt hogy jó étvágyat

Sablonosan mert úgy érzik már mondani kell egyből mert kapcsolatban vannak közben meg nem érzik azt

2018. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A szeretlek egy nagyon nagy jelentőségű, és mélyérzelmű szó, csak vannak olyan emberek,akik fel sem fogják hogy mit is jelent, és mint egy papirzsepit használják.
2018. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Kapcsolataimban inkább éreztettem, mint mondtam ezt a szót, de olykor elhangzott tőlem, az arra megfelelő pillanatban. Ha már kimondom, akkor komolyan és mélyen úgy gondolom, súlya van.

Sokan tényleg alaptalanul dobálóznak ezzel a szóval, így sajnos lealacsonyítják jelentését.

2018. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Én komolyan gondolom, ha mondom, és irritál is, ha vki nem mondja viszont. Mondjuk én összesen eddig csak kétszer mondtam.
2018. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zeul ***** válasza:
67%
Fogadd el, az emberek (nem az emberiség) többségének felszínesek az érzelmei és ezért amit mondanak az is felszínes.
2018. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, ahogy mondod, kimutatom több különböző módon, elfogadok, támogatok, törődöm, áldozatokat hozok, sőt még bújok is elég gyakran, de sosem ejtem ki a számon, akkor sem, ha tényleg úgy érzem, mert borzasztóan nehéz valamiért. Utálom is magamat érte.

Azt én is észrevettem, hogy a legtöbb embernél rutinná vált, és ezáltal súlytalanná, őszintén szólva nem tudnám megmondani, melyik véglet a rosszabb.

20/L

2018. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Én nagyon ritkán mondom ki. Nehezemre esik, mert úgy gondolom, mondani sok mindent lehet. Inkább tettekkel bizonyítom és a páromtól is ezt várom el. Sokszor, ha mondja, nem tudom lereagálni, mert olyan sablonos odanyögni, hogy "én is téged". Inkább megcsókolom, hozzábújok.

Beszéltem vele erről és el tudja fogadni, hogy nálam ez így működik.

2018. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!