Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak rá vagy várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá vagy várjak?

Figyelt kérdés

2 hónapja randizgatok. Volt szex, vacsorázás, közös hétvége most pár hétre egy ország választ el minket. Videó telefonáltunk, küldözgettünk képeket a napunkról...az utolsó hangüzenetben még azt mondta gyönyörű szemeim vannak, elveszik benne meg szívesen enne abból amit sütöttem. Küldött egy vacsizós képet. Én kedvesen reagáltam rá. Aztán eltűnt.


Megkérdeztem hogy van, azt mondta beteg és egésznap otthon van, orvos kiírta. Visszakérdezett. Én is mondtam hogy igyekszem jobban lenni. Aztán eltűnt, nem válaszolt. Újabb 2 napja semmilyen elérhetőségen nem posztolt vagy volt elérhető.


Nem akarok túl sok lenni, az is lehet időközben meg gondolta magát. De várjak még jelentkezik vagy keressem...nem tudom melyik jobb.



#randi #chat #írás #Videótelefonálás
jan. 5. 19:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

"Én is mondtam hogy igyekszem jobban lenni. Aztán eltűnt, nem válaszolt."


Ezek szerint neki kéne jelentkeznie.

jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem őt nem kötik le ezek az ártatlan fecsegések a semmikről. Ilyenekrol en nem is témáznék. Egy kqpcsolatban ezer minden más lényegesebb. Kapcsolat ez egyáltalán vagy vmi futó valami?
jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ezeket a beszélgetéseket egyébként ő kezdeményezte, én igyekeztem mélyebb témákat feldobni korábban de akkor pár szóval elintézte vagy egy smiley-val.


Élő szóban jobban kifejezi magát, de akkor is inkább magáról beszél.

jan. 5. 19:54
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége. Már rég jelentkezett volna.
jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fölösleges vele tovább "ismerkedni". Ebből komoly kapcsolat nem lesz sohasem.
jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

De ez olyan fura... amikor abszolút esélytelen volt a helyzete. Akkor mindig minden alkalommal keresett. Meg rengeteget beleölt a dologba, úgy értem a randikat ő fizette, többször eljött értem autóval, mindig kezdeményezte a randikat.


Aztán most egy ilyen semmiség után eltűnik.

jan. 5. 20:03
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő dob be ilyen témákat akkor csak melegen tart, hogy ne kopjon el a dolog, ne haljon ki a kontakt, tudjon még használni majd. Ez másra semmire nem elég. Vegetálás.
jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert már megfogott, vagy tényleg beteg, mint a kutya. Viszont az, hogy komolyabb témát nem dob fel, inkább magáról beszél még egy se ideális helyzet rád nézve. Szóval inkább felejtsd el. Ha tényleg érdekelnéd beszélgetne veled bármiről!
jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

De hogyan felejtsem el ha pár napja még összeköltözésről, közös szilvesztert, nyaralásokról beszélt?


Ha le is zárja, legalább mondja meg.

jan. 5. 20:09
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

LMAO, te 2 hónap után miért hiszel el mindent ami a száján kijön? Tessék az, hogy 2 napja még egy betűt se ír és általában magát fényezi, téged le tud szmajlíkkal arra utal, hogy a szavai nem megbízhatóak, ellentmondanak a tetteinek!

Az egész amit összehordott a szex miatt történt, most mással ismerkedik/szexel és elővesz ha a másikat megunja/kettőtöket fog pörgetni a micsodáján. Ennyi.

jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!