Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak rá vagy várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá vagy várjak?

Figyelt kérdés

2 hónapja randizgatok. Volt szex, vacsorázás, közös hétvége most pár hétre egy ország választ el minket. Videó telefonáltunk, küldözgettünk képeket a napunkról...az utolsó hangüzenetben még azt mondta gyönyörű szemeim vannak, elveszik benne meg szívesen enne abból amit sütöttem. Küldött egy vacsizós képet. Én kedvesen reagáltam rá. Aztán eltűnt.


Megkérdeztem hogy van, azt mondta beteg és egésznap otthon van, orvos kiírta. Visszakérdezett. Én is mondtam hogy igyekszem jobban lenni. Aztán eltűnt, nem válaszolt. Újabb 2 napja semmilyen elérhetőségen nem posztolt vagy volt elérhető.


Nem akarok túl sok lenni, az is lehet időközben meg gondolta magát. De várjak még jelentkezik vagy keressem...nem tudom melyik jobb.



#randi #chat #írás #Videótelefonálás
jan. 5. 19:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
25%

Ha már egyszer beteg, nem kézenfekvő, hogy éppen hidegrázással fetreng kifordult szemekkel vagy örülne a lyuknak a seggén, ha éppen nem hányna rajta?


Ha elkap nagyon a gépszíj, én hajlamos vagyok bevenni a gyógyszereim-vitaminjaim, aztán begubózva átaludni 1-2 napot. Csak budira járok ilyenkor.

jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy beteg. De lehetett volna írni, hogy bocs szivi, de nem leszek elérhető miatta és ha jobban leszek jelentkezek, ugye?
jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Beteg b+!
jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%
Lehet kinyiffant 😂
jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
6 Ha haldokolna a fazon(amit kétlek) akkor is lett volna annyi benne, ha te érdekled, hogy 2 mondatot ír: figyi, nagyon lázas akármi vagyok, fáj a torkom bármi, gondoltam rád, megyek fekszem tovább és alszom.. de igy, hogy eltűnik, komolytalan, és egyértelmű, hogy csak szövegelt, és nem voltál számára jó. Már bocsi, de ez a valóság..Ha meg olyan munkája van, ami nem publikus, minimum 1 füstjelet lökött volna, hogy élek, gondoltam rád, majd jelenkezem..de hogy semmi-az rád nézve nagyon nem jó jel.
jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg annyi minden után ami köztetek volt nyugodtan rá lehet írni sőt, akár hívni is. Hisz nem tudható, hogy tényleg annyira beteg vagy csak nem érdekli a dolog. De az, hogy érdeklődsz valaki után akivel már közel kerületek egymáshoz abban semmi rossz vagy szégyellni való nincsen. Írj neki, hogy mi van vele ha nem reagál én fel is hívnám. Aztán majd mondja mi van vagy nem is veszi fel, vagy kiérzed a beszéldől ha nem kér belőled, de te akkor is megtettél mindent. Legfeljebb többé nem keresed. De szégyellni nem kell, hogy érdekel mi van vele.
jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ha beteg, akkor simán lehet, hogy fáj a feje, doglodik. Adj neki pár napot. Ha újabb napok telnek el anélkül, hogy jelentkezne, akkor az lehet, amit fentebb is írtak.

De ne hibaztasd magad, te nem csináltál rosszul semmit. Van, hogy félremennek a dolgok.

jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én magas lázzal betegen is kommunikáltam a kedvesemmel, amikor ő dolgozott, én meg otthon feküdtem. Folyamatos volt a kontakt, hogy minden rendben van-e. Szóval a betegség nem kifogás. Ezt a pasit nem igazán érdekled.
jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Várok még 2 napot, ha akkor sem jelentkezik...megkérdezem újra.


De attól még számomra furcsa, hogy mindig jelentkezett eddig és semmi arra utaló jel nem volt hogy félrementek volna a dolgok. Hisz nagy reményekkel beszélt rólunk pár napja.

jan. 5. 21:31
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
De minek kérdezed meg? Ha napokra eltűnt, akkor talán nyilvánvaló, hogy nem érdeklődik.
jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!