Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak rá vagy várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá vagy várjak?

Figyelt kérdés

2 hónapja randizgatok. Volt szex, vacsorázás, közös hétvége most pár hétre egy ország választ el minket. Videó telefonáltunk, küldözgettünk képeket a napunkról...az utolsó hangüzenetben még azt mondta gyönyörű szemeim vannak, elveszik benne meg szívesen enne abból amit sütöttem. Küldött egy vacsizós képet. Én kedvesen reagáltam rá. Aztán eltűnt.


Megkérdeztem hogy van, azt mondta beteg és egésznap otthon van, orvos kiírta. Visszakérdezett. Én is mondtam hogy igyekszem jobban lenni. Aztán eltűnt, nem válaszolt. Újabb 2 napja semmilyen elérhetőségen nem posztolt vagy volt elérhető.


Nem akarok túl sok lenni, az is lehet időközben meg gondolta magát. De várjak még jelentkezik vagy keressem...nem tudom melyik jobb.



#randi #chat #írás #Videótelefonálás
jan. 5. 19:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hát hogy mi baja...vagy most ennyi randi meg intimitás után teljes mértékben szarjam le?
jan. 5. 21:39
 22/25 anonim ***** válasza:
37%
Ha egy férfitól elvárás annyi érzelmi stabilitás, hogy ne kombináljon pár nap miatt ilyesmiket, akkor ha már egyszer beteg a csávó, kapjon szerintem pár napot. Annyit olvasni itt fordított nemekkel, hogy mindenkinek van saját élete, nem kell egész nap egymáson lógni, szeparációs szorongás kisfaxom....szerintem írj rá, hogy írjon azért már mi van vele, mert eltűnt, aztán adj magadba annyi időt amennyit gondolsz kérdező.
jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de azért napokra eltunni az más kategória.

Rairhatsz, persze, de azért említsd meg, hogy fura így a szitu, hogy eltűnt.

jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
40%

Csajok ugyan így tűnnek el napokra. Rá kell írni, gondolni egy számot, aztán ha előkerül biztos ad magyarázatot, ha meg nem akkor meg le van ejtve. Mi ezen olyan rendkívüli.

Ha meg van egy pár hónap mögöttük, ugyan legyen már ennyi érzelmi tartalék ebben a valamiben....

jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt tobbszor kulfoldi pasim, es mindegyikkel hosszu honapokon at naponta minimum egy joejszakat uzenet jott. Nem probaltunk minden aron a napunkrol beszelni, de a napi kapcsolattartas minumima egy biztositek, hogy itt vagyok, ugye te is.
jan. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!