Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy masszőröm aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy masszőröm aki már sokadik alkalommal jár hozzám, mi lenne a legjobb arra, hogy megismerkedjek vele komolyabban, kapcsolat jelleggel?

Figyelt kérdés

Szóval első 6 alkalommal tényleges fájdalom miatt járt hozzám, azóta pedig mert megszoktam és jólesik , egész sokat beszélgetünk is, de nem tudom rá merjek e kérdezni, hogy lenne e kedve találkozni masszázson kívül is..??


Tudom, hogy ez a munkája meg minden, de úgy gondolom ez is lehetőség arra, hogy az ember megtalálja a társát vagy párját másképp.


Mert elijeszteni nem akarom, nem szeretném ha ezek után nem járna hozzám.


jan. 6. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én tényleg nem vagyok a kommunikáció mestere, de szerintem olyan egyszerű, ahogy leírtad. "Lenne kedved egyszer masszázson kívül találkozni?" Mit veszíthetsz vele? Legrosszabb esetben egy masszőrt. Nem nagy cucc másikat keresni, meg amúgy sincs már szükséged rá.
jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Hát biztos lehetsz benne, hogy ha megkérdezed tőle, és elutasít, utána nem fog járni hozzád.


Szóval ezt neked kell eldöntened, hogy vállalod-e ezt a kockázatot. De ha vállalod, úgy is állj neki, hogy után ha elutasít, ne hívd többet. Ez neki is nagyon kellemetlen. Gondolhatod, hogy nem te vagy az első ember aki próbálkozik nála, pedig ő legtöbb esetben csak a munkáját akarja végezni aztán jönnek ilyen néha kínos, jobb esetben vonzó szituációk.


Ettől függetlenül ha szeretnéd, terítsd neki a lapjaid, mondd meg, hogy nagyon szimpatikusnak tartod és szeretnéd megkérdezni, hogy elhívhatnád-e randira.

jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor az inceleknek masszőrnek kellene tanulniuk.
jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

El fog utasítani

Csak a munka és a pénz miatt jár hozzád

jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Elég bizarr mondjuk, hogy a nő lakásában ketten vannak lenge öltözet masszázs. Még a gépjárműoktató hasonló.
jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

#5


Látszik tudatlan vagy.


A masszőrök 90%-a magánban dolgozik és házhoz jár ki. Mert így éri meg.

És ha valaki nem tudná, masszázshoz minimum félig felülről le kell vetkőzni, nem ruhában masszíroznak.

jan. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Na mennyi masszőr szavazgat lefelé.

Ezt a szöveget nem én írtam, amit maximumra pontoztatok:

"Gondolhatod, hogy nem te vagy az első ember aki próbálkozik nála, pedig ő legtöbb esetben csak a munkáját akarja végezni aztán jönnek ilyen néha kínos, jobb esetben vonzó szituációk."

De ez alapján írtam hogy érdekes "meló".

Sosem volt házhoz jövő masszőr eset a környezetemben sem. Aki masszőrhöz ment az egy erre kialakított helyre ment, pl egészség központ. Nyilván aki fekvőbeteg az más.

Úgyhogy nem én tapasztaltam a bepróbálkozós sztorikat, viszont leírták hogy így van.

jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahol én élek kisebb város és környező városokban elég sok masszőr van, a hirdetéseiket is mindig látni, női férfi vegyesen, és mind házhoz járnak ki.


És sok az ügyfél is és egyik sem olyan hülye, hogy bepróbálkozzon.


10ből talán 1 ilyen volt de el is terjedt és nem csak masszőrként de emberként is lehúzhatta magát a WC-n.


Pesten nagy városokban Pécs stb ott többen dolgoznak szalonban de ott megéri.


De 8-10-20 e fős városokban nem.


Nálunk kifejezetten ezt szeretik az emberek a kényelmet h el sem kell menni

jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te ezt nem tudhatod mi zajlik a lakásban, de szerintem ő első kézből tudja ezt: "aztán jönnek ilyen néha kínos, jobb esetben vonzó szituációk."
jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!