Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihunyó szexualitás? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihunyó szexualitás? Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk, elég régóta együtt vagyunk már.

Az utóbbi pár hónapban.. egyszerűen nincs kedvem szexelni. De igazából nem csak a párommal, hanem úgy általábavéve sem. Mintha megszűntem volna szexuális lénynek lenni.

Ő persze igyekszik, próbálja felkelteni az érdkelődésemet, de ez engem csak frusztrációval tölt el. Szeretem a közelségét, szeretem ölelni, szeretek sok időt tölteni vele, de az intimitás ezen fokát kellemetlennek érzem.

Időnként azért csak-csak eljutottunk az együttlétig és akkor jó volt, élveztem, olyankor meg is fordul a fejemben, hogy miért is nem cisnáljuk gyakrabban... de aztán megint visszaáll a dolog.


Mit lehet ez ellen tenni?



jan. 6. 23:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Mi történt veled. Ne beszélj mellé, hogy semmi. A valóságot, mert csak akkor lehet segíteni, ha őszinte vagy.
jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
1+ Vagy mi derült ki előtted? Igy jobb és helyesebb a kérdés.
jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát pedig tényleg nem tudnám megmondani mi változott, ha változott bármi is.

Élünk, dolgozunk, tervezzük a jövőnket, lassan jön a gyerek, építkezni kezdünk...

És még mielőtt valaki lecsapna a gyerekre, nem, nem ez a változó, ez a folyamat már bőven előtte elkezdődött.


Tökre azt érzem, hogy ha lehet választani, hogy szexelek vagy inkább csinálok valami hasznosat amivel kicsit előrébb görgetem az életünket (akár eg ymosogatás, vagy elszálítandó asztal szétszedése, külön SZJA befizetése stb...) akkor inkább az utóbbit választom. És annak ellenére amit a kérdésben írtam, hogy szex után megállapítom, hogy ez jó volt, azért az is bennem van, hogy elment az idő, a mára tervezett dolgok egy része nem lesz megcisnálva.

jan. 6. 23:55
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

túl természetes lett a sex már nem izgat mert akkor és annyit kapsz amennyit csak akarsz ezért nem kívánod


ez amúgy ha párod nem zavarja akkor nincsen gond. ha őt zavarja akkor meg dobd fel vmi extrém dologgal új pózok helyek játék szerek. sexy ruhák jobb lesz a hejzet.

jan. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Ok nélkül nincs okozat+ az önbecsapás, a dolgokkal való szembenézés-képtelensége egy olyan dolog ami évekkel visszaveti az embert a haladással.
jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4, annyit kapok amennyit akarok ezért egyáltalán nincs rá igényem?


Az új pózok meg miegymás sem hoz lázba. Nem arról van szó, hogy unalmassá vált a szex, hanem egyszerűen nincs igényem rá.

jan. 7. 00:53
 7/19 A kérdező kommentje:

5, tehát szerinted hazudok amikor azt mondom, hogy semmi extra nem történt az életemben?

Az, hogy nem vettem észre, az benned fel sem merül?

Te aztán nagy bölcs vagy...

jan. 7. 01:02
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Bárki bármit mond, van olyan, hogy egy férfi nem kívánja a szexet nagyobb intervallumokban. Utoljára novemberben szexeltem és azóta se kívánom, tényleg minden mást IS csinálok inkább, csak szexelni ne kelljen. Legtöbbször kiverni sincs kedvem. Az én életemben sem történt egyébként változás.
jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem bedarált a mókuskerék és nem szereted eléggé magad, férfiakkal és nőkkel is megesik. Hallgass zenét(hallgatsz?), olyat, ami tetszik, vegyél fel csinos ruhát. Én is sokszor arra koncentrálok, ami kell, olyankor borzalmasan nézek ki, a szexhez pedig kell, hogy vonzónak lássam/érezzem magam.
jan. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
COVID ellen be oltottad magad? Ezt is szem előtt kell tartani, van barátom aki azóta ingerült, hullik a haja, toredeznek a fogai, nem kívánja a szexet stb stb. Előtte míg be nem oltatta magát nem voltak ilyen jelei.
jan. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!