Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihunyó szexualitás? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihunyó szexualitás? Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk, elég régóta együtt vagyunk már.

Az utóbbi pár hónapban.. egyszerűen nincs kedvem szexelni. De igazából nem csak a párommal, hanem úgy általábavéve sem. Mintha megszűntem volna szexuális lénynek lenni.

Ő persze igyekszik, próbálja felkelteni az érdkelődésemet, de ez engem csak frusztrációval tölt el. Szeretem a közelségét, szeretem ölelni, szeretek sok időt tölteni vele, de az intimitás ezen fokát kellemetlennek érzem.

Időnként azért csak-csak eljutottunk az együttlétig és akkor jó volt, élveztem, olyankor meg is fordul a fejemben, hogy miért is nem cisnáljuk gyakrabban... de aztán megint visszaáll a dolog.


Mit lehet ez ellen tenni?



jan. 6. 23:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Jött a 10-es az összeesküvéselméletével:D


A haverodnak azért vannak ilyen bajai, mert: Öregebb lett, a férfiak haja hullik: A fog idővel jobban tönkremegy, főleg, ha torlódnak, huszonévesként nőnek ki a bölcsességfogak, az hatalmas nyomást gyakorol, ezért mennek sokszor tönkre, ott könnyebben is lyukad ki úgy, hogy nehéz észrevenni, és 25 felett szép lassan csökken a tesztoszteron is, elmúlik az ifjúkori "legyet röptében" érzés. Meg azért is, mert kényszeres és összeesküvéshívó, nincs rendben fejben és annyira figyeli magát, hogy csoda lenne, ha nem találna valami jelet. Nekem a derekam fáj mostanában, tuti oltás, korábban nem fájt.. ja nem, hanem mert szr matracon alszom és nem egyből jött meg a hatása. Egy kicsit több rálátást.. !

jan. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Tény, hogy COVID óta azért kissé jobban jellemző rám az általános rottyonlét, fejfájás, fáradékonyság.

Nem az oltás, hanem a betegség óta.

jan. 7. 21:45
 13/19 A kérdező kommentje:

Egyébként a 9es válaszában lehet valami. Igaz, túlzottan daráló mókuskerékről nincs szó, napi 2-4 órát dolgozok itthon, szóval mmmmesssze nem szakadok meg, ugyanakkor ez azt is jelenti, hogy... dögunalmas az életem:D

Mármint hétköznapokon megyek ide-oda, de... úgy összességében uncsi az egész.

jan. 8. 16:20
 14/19 anonim ***** válasza:

Na,hát kimondtad, hogy mi a baj. Dögünalmas az életed.

Kellene valami, ami érdekesebbé teszi és akkor kicsit felpezsdül a véred, a szexet is jobban kívánni fogod.

VAn valami hobbid? Vannak barátaid? Vannak olyan élmények, amiket a pároddal közösen meg tudtok osztani? Ha mindig csak ugyanaz a szürke hétköznap van, akkor nem is csoda, hogy elveszítetted minden iránt az érdeklődésed.

Próbáljátok ezt még a gyerek előtt rendbe tenni, mert utána csak rosszabb lesz a helyzet és a párod el fog hagyni.

jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"csak kimondtad" - valamelyik korábbi válaszoló változást kért. Itt nincs semmi változásról, régóta ilyen az élet.


Vannak barátaim, heti-kétheti rendszerességgel összegyűlünk, ha tudunk akkor játszunk, ha hiányzik valaki a játékhoz akkor átdumáljuk az egész estét.


Hobbim leginkább a játék meg az olvasás, időről időre fellángol a társasozhatnék is.

Asszonnyal tavaly 4x voltunk nyaralni, kirándultunk a hegyekben, voltunk a Balatonnál, Belgiumban meg Győrben. A nyári hétvégéket rendre tóparti nyaralóban töltjük családi nyaralóban.

Szoktunk együtt társasozni, sétálgatni, mozizni.

Tanulom a Braille írásnyelvet, a maga módján az is érdekes, jót tesz, érzem, hogy beindultak a tanulós fogaskerekek.

Családhoz is sokat megyünk, többet is mint párom ignyelné:D Kb havi 1-2 alkalomról van szó, de akkor teljes délutános.


Lényegében mindig jövünk-megyünk, velem pl hétköznap estéket igencsak nehéz tervezni mert 3 nap kapásból és fixen foglalt. De azért szoktunk időt szánni egymásra, igyekszünk szinte mindig együtt ebédelni vagy vacsizni még úgy is, ha egyikünk nem is éhes és nem is eszik, csak ott van, hogy addig is beszélhessünk.


Így leírva abszolút nem hangzik unalmasnak, mert minden, csak nem eseménytelen, unalmas szürke napok. Áldás amikor egy hétvégi napon nem megyünk valahova és tudunk aludni 9-10ig:D


Ennek ellenére uncsi. Jó, mi?

jan. 15. 14:39
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nincs valami hormonális dolog? Nem tudom, hány éves vagy, de azt sejtem, még fiatal. Egy fiatal férfinek azért kellene kívánni a szexet. Én a helyedben kivizsgáltatnám magam. Sportolsz rendszeresen?
jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, közben látom, 30. Pláne!
jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nnnnnaja, a mozgással mondjuk nem állok túl jól, ez igaz, ez egy olyan terület ahol rámférne a fejlődés.

Nem vagyok túlsúlyos amúgy, de nagyon keveset mozgok.

jan. 15. 15:08
 19/19 anonim ***** válasza:

Ettől önmagában is csökkenhet a libidód! Sportolnod kellene rendszeresen, méghozzá súlyzós edzéseket és izmot növeszteni. Az jót tesz a tesztoszteronnak.

Plusz az étkezésedet is vizsgáld felül, hogy mennyire eszel egészséges ételeket, sok fehérjét.

jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!