Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lánynak likeolgat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lánynak likeolgat?

Figyelt kérdés

Tudom, nem a facen kell élni meg az instán. Azt is tudom, hogy ezt már valószínűleg 100x megkérdezték. Mégis személyesen is meg akarom/ki kell írni magamból.

Nyár óta vagyok együtt a párommal. Mikor együtt vagyunk jól megvagyunk, úgy érzem én vagyok neki az egyetlen, mégis van egy lány ismerőse (még csak barátnak sem mondanám), akinek minden képét kedveli. Még barátainak, családtagjainak sem. Sőt, szinte sose látom a reakció gombot tőle facebookon, csak ennek a kiscsajnak a képei alatt.

Ráadás, hogy ez egy alig 19 éves gimnazista kislány. Igen, számomra kislány, mert én 26 vagyok, párom 27.

Csak belelátok rosszat? Vagy mi lehet ez? Tetszhet neki? Egyébként a párom cégénél alkalmi diákmunkás.


jan. 7. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Én lehet hogy rákérdeznék, hogy mért csinálja.
jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Tetszik neki és lehet megcsal vele majd fizikailag bár érzelmileg már hűtlen hozzád.
jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A sztori alapján lehet azt mondanám, hogy bejön neki a másik csaj..
jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Csak azért is esik rosszul, azon kívűl, hogy lejárat az ismerősök előtt ezzel, mert ez a kislány alattam lévő kategóriába esik. Tudom, nagyképűségnek hangzik ilyet mondani, de tisztában vagyok/voltam a külső adottságaimmal. Meg persze azokkal is, hogy én egy pénzt kereső, felnőtt nő vagyok.

Ő meg teljes átlag külsejű, pattanásos tinire csorgatja?

Háááát. Nagyon azon vagyok, hogy ezt majd ha hazaér megbeszéljem vele.

jan. 7. 15:53
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
nem lennék a pasid helyében.
jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Öhm, pedig nem minden a külső kérdező ám. Ő is tetszik neki nemcsak te! És lehet a kiscsaj elutasította és még mindig ő utána vágyakozik míg te a szamár vagy a képletben. 😬
jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az is lehet, de utánam is vágyakozik nem egy pasi, akár munkatársról is tudok.

Csak bennem van annyi gerinc, hogy nem nyitok feléjük, amíg kapcsolatban élek. Ez szerintem alap lenne. Vagy ha menni akar, akkor menjen, de akkor mondja meg konkrétan.

jan. 7. 16:04
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
De miért mondaná már meg ha nem akar szex, társ nélkül lenni? Lehet veled akarja elfelejteni, de hát nem tudja tök mindegy, hogy likeolja vagy se, vagy együtt dolgoznak-e. Nincs túl rajta és míg nincs köcsögség, hogy téged fűzött be, de a másik oldalról nézve neked nem kell vele maradni. Nem mindenki tisztességes, szedd a sátorfád azt jól van.
jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ergo én se azt kérem, hogy ne nézzen rá másik nőre (vagy gimis tinikre), csak hogy ennek ennyire nyilvánvaló hangot ad, az zavar. Én is megnézem a dús, barna hajú, borostás, 185 centis munkatársam, ha nem lennék a párommal, nyitnék is irányába, na de így biztosan nem likeolgatnám a képeit, hogy az egész világ lássa, ezzel kellemetlen helyzetbe hozva a páromat.
jan. 7. 16:07
 10/18 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, mit mond, majd írd meg.
jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!