Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lánynak likeolgat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lánynak likeolgat?

Figyelt kérdés

Tudom, nem a facen kell élni meg az instán. Azt is tudom, hogy ezt már valószínűleg 100x megkérdezték. Mégis személyesen is meg akarom/ki kell írni magamból.

Nyár óta vagyok együtt a párommal. Mikor együtt vagyunk jól megvagyunk, úgy érzem én vagyok neki az egyetlen, mégis van egy lány ismerőse (még csak barátnak sem mondanám), akinek minden képét kedveli. Még barátainak, családtagjainak sem. Sőt, szinte sose látom a reakció gombot tőle facebookon, csak ennek a kiscsajnak a képei alatt.

Ráadás, hogy ez egy alig 19 éves gimnazista kislány. Igen, számomra kislány, mert én 26 vagyok, párom 27.

Csak belelátok rosszat? Vagy mi lehet ez? Tetszhet neki? Egyébként a párom cégénél alkalmi diákmunkás.


jan. 7. 15:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én az ilyen kérdéseknél azt se értem, honnan a fenéből látod egyáltalán, hogy lájkolja? Megfogalmazás alapján nem közös ismerősről van szó, vagyis neked a lány nem ismerősöd Face-en, akkor meg? Tudod, hogy ismeri ezt a lányt, és kukkolod direkt?
jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De, ismerősöm. Még a kiscsaj jelölt be, mert 1-2x bent voltam a párom munkahelyén, akkor vele is váltottam pár szót, én meg úgy vagyok vele, ha tudom ki az, és jelöl, visszaigazolom. Úgysem osztok meg személyes dolgokat.
jan. 7. 17:06
 13/18 A kérdező kommentje:
És onnan látom, hogy amikor tekerem a kezdőoldalt, sokszor meg sem kell nyitnom, hogy kik likeolták, hanem elsőként a párom képét dobja fel mellette meg, hogy + xy számú ember.
jan. 7. 17:07
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok mit mond, remélem minden oké lesz köztetek.
jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy az nem jelent semmit. Meg hogy szerintem ő egy ilyen fiatal lánykától akarna is valamit? Még ő volt felháborodva, hogy minek nézem?

Csak nem értem az egészet, akkor minek likeolja? Mire jó ez? Ettől jobb lesz a napja?

jan. 7. 19:04
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha felháborodik az azt jelenti hogy valami vaj van a füle mögött.. ha semmi nem lenne akkor totál nyugodt maradna, tapasztalat, magamon:D
jan. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz likeolgatni, főleg, hogy nem is szokott. Ha ennyire nem tisztel, akkor lapát.
jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó nehéz helyzet. Én is megnézek más pasit, férjem is megnéz más nőket, ezt el kell fogadni. Viszont ha ennyire nyilvánosan teszi, az már nagyon gyanús. Minek lájkolgatni? Megnézi és kész. Téged akar vele bosszantani??


De az ilyen csak barát dumától falra mászok...

jan. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!