Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok.?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Ő 30 én 27 éves. Elmondta milyen rossz neki otthon. Én felajánlottam neki költözön hozzám. Azt mondta ha ide költözik egy héten egyszer otthon szeretne aludni. Azt mondta azért hogy nekem meglegyen a külön lét is. Most már időt kér az össze költözés miatt. Azt mondja nem akarja hogy el siessuk és rossz legyen a vége. Illetve attól is fél hogy nem lesz neki elég a pénzt. Állitolag az anyukája a baratnőm pénzéből félre tesz 100ezret hogy albérletbe tudjon menni. Ő pedig addig akar várni hogy mi lesz. Kicsit ilyen utolsó vész kapunak éreztem magam ezek után mikor ezeket mondta.

Mit gondoltok?



jan. 8. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Minek tupbonxolitani? Ott alszik nalad sokszor es kesz

Aztan majd lesz valahogy

jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
1 hónap után én se költöznék össze senkivel. Viszont az a baj, hogy ő téged vésztartaléknak tekint, mint írod csak visszafogja az a tudat hogyha veled nem jönne össze nem biztos, hogy hazamehetne és a félre tett pénz úszna. Én nem ismerkednék vele tovább.
jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Korai még 1 hónap után. Nem ismeritek egymást, van még időtök. Nem kell elkapkodni.
jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy egy hónap után összeköltözz bárkivel.
jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ennyiből nehéz lenne megmondani. Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy valóban szeretne veled lenni, de nem akarja elsietni az összeköltözést, fél tőle, hogy nem lenne jó hatással a kapcsolatotokra ennyire hamar. Lehet tényleg elég bonyolult most a helyzete és ő se tudja mi lenne a legjobb megoldás, azért variál meg kér időt átgondolni. Meg persze az is lehet, hogy alapból csak azért van veled, mert te egy biztos pont vagy neki, akihez tud fordulni, ha nagy baj van. Akár lakhatás, akár pénz miatt.
jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap után minek akarsz még osszekoltozni?
jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Össze lehet költözni, de nem világos hogy mi ez az anyukája tesz neki félre sztori. Én költöztem ossze 3 hét után. 5 évig voltunk együtt, majdnem osszehazasodtunk.:)
jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is 2x volt az életemben hogy hamar össze költöztem valakivel 1 hónap után. 4 év lett belőle másik pedig 1 év
jan. 8. 22:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt akkor is neki kell eldonteni
jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne agyald túl a dolgot! Szerintem nem gond, ha egy hónap után még nem akar összeköltözni! Valószínűleg bunkó sem akar lenni, hogy egy az egyben visszautasítsa az ajánlatod egy hónap után, de közben meg veled is akar lenni.

Aludjon nálad, amikor csak tud/akar, aztán majd kiforrja magát a kapcsolat!

jan. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!