Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a pasik, akik életük egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akik életük egy idejében sikertelenek voltak a nőknél, de sok fejlődéssel sikeresek lettek, ez utóbbi korszakban milyen eséllyel állnak bosszút?

Figyelt kérdés

Mondjuk fiatalabb korában megalázták, kinevették a nők, aminek hatására fanatikus önfejlesztésbe kezdett. És hosszú idő múlva az élet különböző területein sikeres lett. Lett pénze, javított a külsején stb.


Elképzelhető, hogy ebben a korszakban, amikor már tapadnak rá a csajok, a fiatalkori sérelmekért úgy áll bosszút, hogy rosszul bánik a nőkkel?


jan. 9. 13:02
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert egy ember negatív viselkedését vissza lehet vezetni a múltbeli sérelmeire is.
jan. 9. 13:03
 2/37 anonim ***** válasza:
30%
A legtobben fiatalon voltak csucson.. onnan mar csak stagnalas van. Ha fiatalon se ment akkor idosebben sem fogsz olyanoknak kelleni akiknek az elott sem kellettel.
jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

#2


A legtöbben lehet, de másoknál meg visszafele telik az idő. Egyesek fiatal korukban voltak a mélyben, és később lettek sikeresek. Több életút van, és ez a kérdés most azokról szól, akik később lettek sikeresek.

jan. 9. 13:26
 4/37 anonim ***** válasza:
81%

Háááát ez kicsit ilyen incel frusztrációs fantázia. A legtöbben nem válnak sikeressé úgy, hogy nem képesek megkülönböztetni egyik embert a másiktól.

Mármint érted, ha engem Béla bántott, nem fogom rajtad elverni mert semmi közöd hozzá. BÉlát persze utálom, mint a büdös szart, dehát ez van.


Ráadásul ha valakiben ez be is kapcsol, az egyhamar le is jön a csúcsról, mert ez azt jelenti, hogy toxikus, esetleg erőszakos személlyé válik és ezáltal baromira nem lesz vonzó. Nyilván lesz pár szerencsétlen aki későn kapcsol..


Deee ja, összességében elmondható amit írtál, hogy az erőszakos emberek nagy eséllyel szenvedtek el erőszakot korábban. Ugyanakkor ilyenkor ők már abszolút nem tekinthetőek áldozatnak, elvégre ők maguk az agresszorok.

jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%

Ezért is lenne érdemes a frusztráltaknak pszichológushoz fordulni.

Fikázzák a sikeres pasikat, hogy "jaj, ő milyen bunkó meg erőszakos", aztán amikor ő jut nőhöz, bunkóvá és erőszakossá válik, hogy vélt vag yvalós, de nem oda illő sérelmeket toroljon meg.

És ez rohadt veszélyes. Az ilyennek vagy pszichoterápia kell, vagy jobb, ha egyedül maradnak.

jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

"A legtöbben nem válnak sikeressé úgy, hogy nem képesek megkülönböztetni egyik embert a másiktól."


Ugyanmár, a kettőnek mi köze egymáshoz?


Putyin szegény srácból lett nagy hatalmú ember. Vajon ő olyan nagyon emberbarát volt? Egy frászt. Tudta, hogy kell bánni az emberekkel, és elérte, amit akart.


Abból kifolyólag meg amit most csinál, feltehetően gyűlöli az embereket. A saját népét is a halálba küldi.

jan. 9. 13:39
 7/37 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
81%

"ez utóbbi korszakban milyen eséllyel állnak bosszút?"


He?

Ad1: Eleve nem vagyok haragtartó ember, szóval ha még nem is fejlesztettem volna magamat belsőleg, akkor sem izzadnék azon, hogy na most jól visszaadjak valamit...


Ad2: Engem nem lányok aláztak meg nagyon durván, hanem a környékbeli bandázós "haverjaim" akik mind fiúk voltak. Sokáig mély nyomott hagyott bennem, de "kiterápiáztam magamat". :)


Ha magadnak nem megy a személyiségfejlesztés, akkor érdemes lenne szakihoz fordulni!

Nekem csak egy problémám van a pszichológusokkal, mégpedig az, hogy be akarják "pólyázni" az egodat. Pont ez a lényeg, hogy az egot kell megtanulni úgy lecsavarni, hogy ne tudj be/megsértődni, megbántódni, mert nincs mit felvenni.

De sok sikert!

jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
76%
(Ja és nem tapadnak rám a csajok, csak miután kinyílt újra a személyiségem és egy csomó lelki tehertől megszabadultam, sokkal másabb lett a kisugárzásom az ismerőseim által is. tl;dr: könnyebb az ismerkedés)
jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
57%
Fogyatékos vagy kérdező. Ráadásul téveszméid vannak, és hiába kérem tőled, hogy gondold ezt át, mert a téveszméid kizárják a realitást. Sajnálni tudlak csak.
jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

#7


Ez a kérdés nem rólam, hanem olyan emberekről szól, akik végig sikertelenek voltak a csajoknál fiatalon, majd később sikeresek lettek.

jan. 9. 13:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!