Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a pasik, akik életük egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akik életük egy idejében sikertelenek voltak a nőknél, de sok fejlődéssel sikeresek lettek, ez utóbbi korszakban milyen eséllyel állnak bosszút?

Figyelt kérdés

Mondjuk fiatalabb korában megalázták, kinevették a nők, aminek hatására fanatikus önfejlesztésbe kezdett. És hosszú idő múlva az élet különböző területein sikeres lett. Lett pénze, javított a külsején stb.


Elképzelhető, hogy ebben a korszakban, amikor már tapadnak rá a csajok, a fiatalkori sérelmekért úgy áll bosszút, hogy rosszul bánik a nőkkel?


jan. 9. 13:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Ps.: Aki a nőkkel rosszul bánik annak anyjával vannak problémái azt ott kell keresni. Elhanyagoló, uralkodó, zsarnok, kontrollmániás, manipulatív, munkafüggő, alkoholista, drogos stb., stb. anyja van. Fenti tulajdonságok kombinációja, vagy az összes. Minden a gyerekkorból indul, mindennek az az alapja, még a tinédzserkori viselkedésnek is, mert pl pont a zsarnok anyja miatt nem tudott sikeres lenni fiatalon a nőknél, csak aztán a karrier mondjuk meghozta az "nagy egót" és ezzel együtt a nőket is. Minden nő vonzódik a sikeres férfiakhoz-evolúció.
jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
8%

4. “ mert ez azt jelenti, hogy toxikus, esetleg erőszakos személlyé válik és ezáltal baromira nem lesz vonzó.”

🙊 A nők imádják az ilyeneket.

jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
50%

22, blablabla


21, ez azért elég bátor kijelentés, hogy ez mindennek az oka. Ez is lehet, igen, de azért kismillió más oka is lehet. Mint ahogy korábban leírta valaki, hogy a többiú fiú bántotta addig, hogy az önbecsülése 0-ra csökkent. Úgy esélyed nincs a nőknél. Na, akkor hol van anyád a képben? Sehol.

jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
24%

23

Miért engedtek hogy bántsanak, ja mert az anyád is elnyomott, vagy elhanyagolt, vagy csak a munkájának élt, így sikeresen nem tanultad meg (mert nem volt hozzá mintád), hogy hogyan állj ki magadért. Ne haragudj, de olyanról nem fogok veled vitatkozni amiről nekem elég nagy ismeretem van.

jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
50%

24, de ez baromság!

Ha körbeállnak és megagyalnak és a tanárok nem tesznek semmit a szülő meg hiába besézl a tanárokkal vagy a többi szülővel, akkor az nem elnyomó szülő!

Attól még, hogy neked úgy volt, attól még nem ez az egyetlen ilyen módi.

jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%

Akinek van önbecsülése az kiáll magáért, mert megtanulta hogy ő fontos része a társadalomnak és tudja hogy értéke van, akinek erre nincs mintája, akit nem tudtak megfelelően szeretni, akiről nem tudtak megfelelően gondoskodni az nincs tisztában azzal, hogy ő értékes és létjogosultsága van a világban.

Szerinted kikből lesznek az áldozatok? Azokból akik megfelelően kitudnak állni magukért, mert egészséges önképpel rendelkeznek, vagy azok akik hagyják magukat elnyomni, mert senki nem éreztette velük, hogy fontosak, hogy szerethetőek? A szülők akkor is tudnak bántalmazók lenni, ha nem tudatosan csinálják, ha látszólag minden idilli, mondjuk a nagyszülőktől hoztak egy olyan mintát pl.: hogy soha nem dicsérték meg, nem említették soha hogy valamit jól vagy rosszul csinált, sokszor leszidták, mert nem volt türelmük, nem babusgatták annyit amennyit az az adott gyerek igényelt volna mert ők maguk se kapták ezt meg, akaratukon kívül nem tudták a saját gyerekük önbizalmát megnövelni.

jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
A gyerekek bántalmazzák egymást, így vagy úgy, mert le rendezik az erőviszonyokat, ha tetszik ha nem ez a gyerekeknél is így van. Minden pozícióért meg kell harcolnunk az életünkben és itt nem csak a verekedésre kell gondolni. Egész életünkben küzdünk a társadalomban elfoglalt helyünkért. A verekedős gyereknél meg a szüleivel kell leülni beszélni, mert ha hiszed ha nem, minden gyerek egy "projektor" - kivetíti a család mentális állapotát, a szülők közti viszonyt, stb., stb..
jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Szülőként a te feladatod, hogy a gyerekedet megtanítsd az életre. Nem kell személyesre venni, nincs egészséges család, sehol a földön ha ez megnyugtat. Nem a szülőket teszem felelőssé, de ha már gyerekem van akkor az az én felelősségem, hogy megismerem a saját rossz mintáimat generációk óta hordozott traumáimat és azt nem adom át a következő generációnak a gyerekeimnek. És ez minden ember feladata lenne ezen a bolygón. Egy generáció elég lenne ahhoz, hogy ne legyen ennyi lelkisérült ember, csak ahhoz meg kéne ismerni önmagunkat és vért izzadva tudatosan élni.
jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

"Szülőként a te feladatod, hogy a gyerekedet megtanítsd az életre."


A legtöbb szülő szerintem erre alkalmatlan. Szinte biztos vagyok benne, hogy döntő többségük (90%) nem csak a gyerekneveléshez buta, de még saját magán sem tud segíteni. Hiába szidják a Z generációt, azok nem csinálnak mást, mint azokat a viselkedési mintákat utánozzák, amiket az elcseszett X generációs szüleiktől látnak.


Méghogy mai fiatalok. Ugyanmár, a szülők néha rosszabbak, mint a gyerekek.

jan. 9. 16:23
 30/37 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértünk, sok embernek nem való gyerek, de pont ezért kell tudatosodni. Az én ismerőseim abszolút látják, hogy az ő szüleik mit rontottak el és ők ezt nem akarják átadni senkinek. 80-as évek közepén születtünk és tisztában vagyok vele, hogy az én generációm is miért szenved a szüleink generációja is miért szenved és a z generáció is miért szenved. Felvilágosult szüleim vannak nekem is és a barátaimnak is viszont a szarjaikat átadták akarva akaratlanul amin lehet változtatni, csak ahhoz a többség lusta, vagy fél, vagy egyáltalán nem él tudatosan.
jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!