Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a pasik, akik életük egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akik életük egy idejében sikertelenek voltak a nőknél, de sok fejlődéssel sikeresek lettek, ez utóbbi korszakban milyen eséllyel állnak bosszút?

Figyelt kérdés

Mondjuk fiatalabb korában megalázták, kinevették a nők, aminek hatására fanatikus önfejlesztésbe kezdett. És hosszú idő múlva az élet különböző területein sikeres lett. Lett pénze, javított a külsején stb.


Elképzelhető, hogy ebben a korszakban, amikor már tapadnak rá a csajok, a fiatalkori sérelmekért úgy áll bosszút, hogy rosszul bánik a nőkkel?


jan. 9. 13:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

"mint azokat a viselkedési mintákat utánozzák, amiket az elcseszett X generációs szüleiktől látnak."


Akkor a Z is ugyanúgy elcseszett, és ugyenzt fogja továbbadni is.

jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
68%

26, én ezt értem, de könyörgöm szakadj már ki ebből a 2 pixeles gondolkodásmódból, hog yminden Ádámhoz és Évához visszavezethető. Emberek vagyunk, abszolút nem csak ez az egy hatás ér minket.

AMit most itt művelsz az közönséges szakbarbárkodás. Abban igazad van, hogy a szülőnek nagy felelőssége van, de ne tegyünk már úgy, mintha csak és kizárólag rajtuk múlna. Jó esetben nem ketrecben él a gyerek, egy halom másik hatás is éri és bizony 7 évesen már nem csak a szülők véleménye számít. Hiába mondja azt a szülő, hogy semmi baj a szemüveggel, ha azok akik az osztályban számítanak, ők rendre csúfolnak érte. Demagóg dolog azt állítani, hogy ez úgy lepattan a gyerekről mert ő otthon szeretve van.


Arról nem is beszélve, hogy ez itt a felnőtt párkapcsolatok téma. A pszichológusok abban teljes mértékben egyetértenek, hogy ha valaki 30 évesen is a szüleire mutogat, akkor ott kva nag ygáz van, és nem a szülőkkel.

jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

32 Ha ez a felnőtt párkapcsolatok téma akkor miért hozod be a gyerekkort?

Ha neked nem tetszenek a tények, akkor azzal neked van dolgod. Senki se mutogat semerre. Érdekes ahogy leveszed a felelősséget magadról/szülőkről, abban a pszichiáterek is egyetértenek, hogy aki nem vállal felelősséget szülőként, azzal nagy bajok vannak.

jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

33, magamról szülőkről? Mit tudsz amit én nem?:D


A pszichológia sosem volt annyira végletes és kétpixeles mint amilyennek te leírod. Egyszerűen nonszensz amit művelsz.

jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza milyen stílusban írsz és hogy miket..., dolgozd ki magadból azt amitől ennyire érzékenyen érint az amiket írtam. A helyedben azon gondolkodnék, hogy miért érint meg téged ez a téma ennyire, hogy felnőtt emberként ilyen stílusban írsz.
jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
51%

35, mert felháborít az ártó szakbarbárság. Olyanokat állítasz amik szakmailag nem állják meg a helyüket, és az itt lévő embereket hátráltatja a fejlődésben. Ártasz és mindezt fennhéjázó módon teszed. Én meg nem csípem azokat, akik a körülmények ismerete nélkül egyértelműen kijelenti ki a hibás és kinek milyen pszichés problémája van.

És igen, azzal tisztában vagyok, hogy zavarnak azok az emberek akik tudatosan ártanak másoknak.

jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ne velem foglalkozz, vannak biztosan fontosabb dolgok az életedben mint én és az hogy sértegetni próbálsz másokat. Engem te nem zavarsz de úgy gondolom hogy ártalmas ahogy itt fröcsögsz emberekre, de leginkább saját magadra.
jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!