Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt kell neki bizonyítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt kell neki bizonyítani?

Figyelt kérdés

Van egy szélhámos nő aki feljelentett engem zaklatásert

. Megtévesztés árán kicsalt tőlem másfél millió forintot. De ő tette meg elobb ellenem zaklatással a feljelentést.

Ami a határozatban áll a 70%a nem igaz amit bizonyítani is tudok.


Szerepel benne egy olyan hogy én őt 2022 nyara óta zaklatom és üzleti jellegű kapcsolati viszony volt köztünk.

Majd én ezzel a nővel 2022 nyarán összevesztünk.

De 2022 őszétől 2023 tavaszáig együtt voltunk.

Akkor miért van írva a határozatban hogy ,2022 óta zaklatom miközben 2023 ban vett el tőlem megtévesztéssel nagy értékű pénz összeget.

Aztan hogy én ittasan ott voltam ahol lakik..miközben soha nem iszok se alkoholt se kávét és nem is dohányzók.

Mégis az van bele írva hogy ittasan ott voltam a lakása körül.

Társasházban lakik.

Nem is ismerem annyira ezt a nőt meghogy milyen társasága van. Volt köztünk egy 6-8 hónap együttlet találkoztunk hetente 2-3 szor és legombolt rólam pénzt. Meg elvett dolgokat. Miután én próbáltam 2023 ban visszaszerezni tőle dolgaim egy részét. Nem hogy nem adta vissza hanem neki állt feljebb. Közben meg kitalált rólam olyan dolgokat hogy sértse a becsuletemet.


jan. 10. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Még mindig...??
jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A zaklatást neki kell.
jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Egy ilyen hangüzenet van nekem: "Te kis hülyegyerek, arra adtad a pénzt hogy költsem, elkoltottem" Nem fogod vissza kapni.

És a dolgaimat sem fogom amit kölcsön adtam?

Erre ő..nem mert nincsenek nálam felfogod? Megszabadultam tőle.


Egy ilyen bizonyíték van nálam.

O még úgy adja el a rendőrségen meg adta elő mintha én őt akarnám és azért zaklatnam. És nem a dolgaimat akartam volna tőle visszakapni meg a pénzt.

Ezekről már lemondtam tehát decemberben feladtam az egészet. De mivel O feljelentett zaklatásert..így még nincs vége ennek.

jan. 10. 13:41
 4/14 anonim ***** válasza:
De minek fizettél neki?
jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4-es: Mert megtévesztett. Csalás áldozata lettem. Elhitette velem hogyha kifizetem neki a dolgait akkor ez is ez lesz, meg ha vásárolok tőle. Tehát pl.a 2023 tavaszi eset: mondta hogy adjak neki pénzt a tanfolyamra amit csinál cserébe elmegy velem nyáron nyaralni. Mivel tudta hogy nekem úgysincs kivel.

Kifizettem neki. Aztán rá pár napra folyamatosan lemondta a találkozókat, majd végül a telefont sem vette fel. Aztán kerestem a lakásán és végül arra lettem figyelmes hogy már más pasikkal van..

Próbáltam vele kommunikációt folytatni egész tavasszal és nyáron és ősz elején de sikertelenül. Végül novemberben sikerült felvennem amikor bevallja hogy tartozik.

O viszont nyáron feljelentett zaklatásert és úgy van a határozatban mintha én őt akartam volna és azért zaklattam. De nincs megemlítve benne hogy xy xy-tol pénzt adott. Mivel O jelentett fel

Valszeg ezeket kihagyta hogy foglalkozzanak az üggyel. És nagyon jól csinálta/csinálja.

jan. 10. 14:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Jaj erre a sztorira emlékszem 🤦‍♀️
jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel saját dontesbol adtál neki penzt a saját akaratoddal mindenben egyezoen es se szerzodes se semmi hát ezt csalásnak se tudják beállitani.

De a zaklatási vádakat is törlik majd mert ne bizonyithato meg nem ez a zaklatás fogalma a ptk ban amiket felsorolt. Ki se meriti azt..



Szoval a rendorseg le fogja zarni azzal hogy buncselekmény nem allapithato meg.

Amugy azt se lehet bizonyitani higy valoban létezett az a 1.5 M ft mivel gondolom arrol sincs semmi. Vagy utaltad? Mert ha keszpenz akkor az mintha nem is lett volna. Igazabol hivatalosan le is tagadhatná azt hogy ő kapott penzt..

jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A tévedésbe ejtés a csalás egyik elkövetési magatartása, ahol a tévedés egy valóságtól eltérő képzettartalom. Tévedésbe ejteni többféleképpen lehet a sértettet, például valótlanság való tényként történő feltüntetésével, hétköznapi szóval hazugsággal. Esetleg való tény másként beállításával, például az elkövető elferdíti, elhomályosítja a tényeket. Tévedést előidézni nem csak egy jól kitalált “mesével” lehet, hanem akár egyszerűen felismerhető magatartással is.


Érdekes fejlődést, változást

jan. 10. 18:52
 9/14 anonim ***** válasza:

De a rendorseg tenyeket nez.

Önszantadbol atnyujtottad? Át.

Nem rablás nem lopas ezen felul nem bizonyithato a csalas se.

A csaj faek dumaja hogy azert adtad hogy elkoltsem, ez joformán helyt is álló.

Nem állapithato meg a csalás ténye. Megcsak áru termék sincs. Megcsak nem is üzlet volt.

Jotekonyság csak amit megbántál.

jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor miért van az a határozotban?

IDÉZEM: 2022 nyarától xy-t folyamatosan fizikai jelenlétével és más csatornákon folytatott kapcsolatfelvételeivel, illetőleg annak kísérleteivel beavatkozott a sértett magánéletébe.

Akkor miért nem tett ellennem feljelentést 2022 nyarán?

Miért békült ki velem 2022 őszén egészen 2023 tavaszáig és ez idő alatt huzott le nagyob pénzzel. Meg ezidő alatt volt nálam is, volt fürdő, mozi, étterem amiket én álltam.

Akkor miért nem jelentett fel 2022-ben?

És miért nem úgy szól akkor a határozat hogy 2023 márciustól?

Innen jön az hogy engem tévedésben tartott.

Aztán tovább megyek: A gyanúsított egyoldalúan tovább akart lépni a kapcsolatban, egyebek között szerelemi viszony kialakítására törekedve, amelyet a sértett ellenzett.

Hogyha ő ezt ellenezte amit nem mondott nekem soha, se írásban se szóban, akkor miért mondta nekem pont tavaly 2023 januárjában hogy fogjam meg a fenekét? Miért mondta mindig hogy roppantsam ki a hátát és érjek hozzá?

Sértett számára kéretlenül programokat szervezett, ez is a határozatban van.


Ezt pedig nem is értem. Hogyan lehet kéretlen programokat szervezni amikor közösen beszéltük meg hogy milyen filmet nézünk meg amikor mondjuk moziban mentünk. Ő hívatta meg magát hogy én fizessem ki neki a kajáit amikor mentünk mindig vendéglőkbe. Mert ezt csináltuk.



Üzleti jellegű kapcsolatban áll a sértettel és következő hónapokban többször is találkozott vele.


Hogy állhatunk üzleti kapcsolatban amikor ő sózott rám olyan dolgokat hogy ezt meg azt vegyem meg tőle amiről még számlát sem adott meg garanciát sem.

Több hónapokban töbször találkozott a sértettel.


Ő akart velem a személyes vásárlás után csavarogni, meg a nyaralónkba jönni, meg ide meg oda.

Ezekről is vannak bizonyitékaim.

jan. 10. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!