Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt kell neki bizonyítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt kell neki bizonyítani?

Figyelt kérdés

Van egy szélhámos nő aki feljelentett engem zaklatásert

. Megtévesztés árán kicsalt tőlem másfél millió forintot. De ő tette meg elobb ellenem zaklatással a feljelentést.

Ami a határozatban áll a 70%a nem igaz amit bizonyítani is tudok.


Szerepel benne egy olyan hogy én őt 2022 nyara óta zaklatom és üzleti jellegű kapcsolati viszony volt köztünk.

Majd én ezzel a nővel 2022 nyarán összevesztünk.

De 2022 őszétől 2023 tavaszáig együtt voltunk.

Akkor miért van írva a határozatban hogy ,2022 óta zaklatom miközben 2023 ban vett el tőlem megtévesztéssel nagy értékű pénz összeget.

Aztan hogy én ittasan ott voltam ahol lakik..miközben soha nem iszok se alkoholt se kávét és nem is dohányzók.

Mégis az van bele írva hogy ittasan ott voltam a lakása körül.

Társasházban lakik.

Nem is ismerem annyira ezt a nőt meghogy milyen társasága van. Volt köztünk egy 6-8 hónap együttlet találkoztunk hetente 2-3 szor és legombolt rólam pénzt. Meg elvett dolgokat. Miután én próbáltam 2023 ban visszaszerezni tőle dolgaim egy részét. Nem hogy nem adta vissza hanem neki állt feljebb. Közben meg kitalált rólam olyan dolgokat hogy sértse a becsuletemet.


jan. 10. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fogadj ügyvedet jelentsd rágalmazásért, hamis vád miatt, megtevesztesért. Ne védekezz, támadj.
jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Van ügyvédem hála istennek.

Hamis vád, és megtévesztés.

Akartam tenni, de ha majd lesz kihallgatás akkor fordulni fog a kocka, viszont ő tett ellennem feljelentést én már nem tehetek ellenne akkor mert nem teszik az ügyet két külön üggyé.

Meg olyan dolgok vannak a határozatban hogy szexuális természetű ajánlatokat tett.


Ez egy nagy hazugság. Én aki soha életében meg egy lányt sem mert mmegcsókolni, mert arra nincs önbizalmam, nemhogy egy nálam 13 évvel idősebb nővel. Aki rádasul kiderült róla hogy prosti is.

Vicc ez az egész.


Ez is még benne van: a megjelenéseikor a sértett lakóhely előtt letáborozva különféle holmikat hordott oda.


Hogy táboroznék le, egy panellakás ajtaja elé, és vinnék oda dolgokat? Amikor pont azért kerestem hogy adja vissza az én dolgaimat.

És ennyi van a határozatban írva 90 %-ban.

jan. 10. 20:00
 13/14 anonim ***** válasza:
Kezdjél magyarokkal máskor.
jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13-as: Miért ez a nő nem magyar szerinted?
jan. 10. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!