Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimpatikus vagy közömbös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus vagy közömbös vagyok neki, esetleg utál?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömről van szó. Mikor egy tarsasagon belül vagyunk mintha figyelne rá hogy véletlenül se kerüljön mellém. Sokszor mintha direkt nem nezne rám, de ha mégis akkor pedig teljesen barátságtalan,rideg az arca. Amikor legelőször találkoztunk néhány hete az első néhány napban intenzíven bamult,mára pedig ha nagyon muszáj akkor hajlandó a szemembe nézni.

Amit beszéltünk eddig pár szót legutóbb is azért volt mert megkerdezte hogy tudok e segíteni neki a vizsgában egy feladatban. Amugyis csendes,zárkózott típus nagyon is, viszont látom hogy másokkal lazábban beszélget,mosolyog is(ebben a csoportban senki sem ismeri még annyira egymást). Az zavar igazából hogy olyan mintha hozzam csak akkor szólna ha neki kell valami de igazán nem is akarna beszélgetni.


Hogy szimpatikus legyek próbáltam neki kölcsön adni amire szüksége volt pl tollat, zsebkendőt,amikor ezeket vissza adta mindig hozzá ert a keze az enyémhez. Igazából ezt se tudom hogy direkt vagy csak véletlen.


En csak azt nem értem,hogy még igazából egy értelmes mondatot nem beszéltünk egymással és ennek ellenére kerul és tartózkodó velem szemben és egy 20 éves fiurol/férfiról beszélünk.

En emiatt nem is merek oda menni már hozzá semmilyen beszélgetést kezdeményezni.

Fogalmam sincs mit gondolhat rólam.


jan. 11. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Kit érdekel? Miért nem szarod le?
jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem unszimpatikus vagy számára, lehet hallott rólad valamit és azért, lehet az arcod, hangod, nevetésed irritáló számára. Közömbösnek nem közömbös ezek által, de nem is fog valószínűleg megkedvelni sem inkább csak elviselni, vagy neutrálissá válsz a szemében egy idő után.
jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 azért nem szarom le mert egy baráti társaságban vagyunk és nem kellemes érzés hogyha tudod hogy állandóan van ott valaki aki fura veled és emiatt fagyos a levego és nem tudjátok elengedni magatokat
jan. 11. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne vegyen részt a baráti társaságban amikor te ott vagy. Ha egy mukkot se szól hozzád, rólad akkor hol a gond? Majd maximum megutálja a baráti társaság és nem vesz részt egyáltalán a találkozók során.
jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!