Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lányt / nőt is zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányt / nőt is zavarna, vagy csak nekem nem szimpatikus? Van egy fiú, akinek tetszem, randiztunk is már, nekem sem közömbös, de még nincs köztünk semmi és hercegnőmnek szólít.

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem, akkor itt a hercegnőm megszólítással van a gond. És igen, engem is zavarna, eleve, ha komoly kapcsolatban vagyunk, akkor is, így meg pláne, nem szeretem az ilyen túlzottan "nyálas", túlbókolós fiúkat.20/L
2012. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Zavar.

Volt egy olyan ismerekedős fázisban lévő pasi, aki még nem is látott, de már így szólított, meg, hogy drágám, szívem, stb. Nagyon gáz, mert az ilyenek vagy nem tudják a neved megjegyezni, és minden nőt így hívnak, vagy mert valami elmebetegek, akik már előre beképzelnek magunknak valamit veled, ami lehet, hogy létre sem jön. Menekülj!

2012. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Talán menthető a helyzet. Mondd meg, hogy ez neked nem fekszik. Egy próbát megér gondolom.
2012. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

engem egy komoly kapcsolatban is zavarna de így hogy még nagyon semmi sincs meg pláne.

mondd meg neki hogy téged ez zavar.

2012. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért baj ez ha így szólít? Veled van baj, meg az első két kommetelővel, akik nem szeretik az érzelmes pasikat. Ha meg zavar akkor mond meg neki, hogy ez nem tetszik, és ne magasztalj, hanem bánj úgy velem mint egy igazi nővel és nem mint egy trófeával. Ennyit kellene tenni csak, nem pedig magadban leírni szegény pasit. A gondolkodásotokkal van a baj, kedves kérdező és kedves kommentelők. Ha valami nem tetszik, akkor meg kell mondani és nem pedig szó nélkül lekoptatni szegény pasit. Mert ha nem tudja, miért koppintottad le, akkor kétségek közt fog maradni.
2012. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.

A mostani csajok már olyanok, mint a nyuszikás viccben - ha van rajta sapka azért, ha nincs, azért....

2012. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez pont így van. A mai lányok kezdenek megbuggyanni. Ha a pasi túl bevállalós túl nagyszájú akkor elkönyvelik b.nkónak, ha nyuszi akkor lúzernek titulálják. Ha átlagos akkor meg az a baj. Ez így nem vezet sehová sem. Ezért kb minden 2. vagy 3. házasság válással végződik.
2012. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azért mert nem szeretjük az ilyen megszólításokat miért lenne velünk baj? éppúgy mondhatnám én is hogy azokkal van a baj akik szeretik az ilyen becézgetéseket...de nem vagyunk egyformák.
2012. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki ha így hívnának :D
2012. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!