Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viselkedtek azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselkedtek azzal a személlyel, aki nektek nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Itt olyan embert értek, aki nektek közömbös, nem bírjátok stb. Azért érdekel, mert én nem tudom el dönteni, hogy a saját esetemben mi a helyzet. Ugyanis az illető személy, egyik pillanatban még nézeget, szemezget, a közelembe próbál lenni, aztán egyik pillanatról a másikra meg mintha zavarnám, vagy próbál kerülni, tehát olyan mintha közömbös lennék a számára. Most akkor ez mi? Mert nekem már fogalmam sincs.

2014. jún. 27. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
elkerülöm, és nem beszélek vele ha nem muszáj.
2014. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én akkor csinálom ezt ha tetszik az illető, de nem lép. Egy idő után megunom mert ha nem lép akkor minek erőltessem mert akkor úgy vagyok vele, hogy nem kellek neki.
2014. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges 2-es, csak akkor ennyi erővel ő is léphetne.
2014. jún. 27. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem mutattad ki eléggé, hogy neked is bejön. Fiú vagy lány vagy?
2014. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok, de lehet ebben valami amit mondasz, mert néha lehet én is kicsit közömbösen viselkedek, néha akaratomon kívül is
2014. jún. 27. 13:06
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor honnan tudhatná szegény hogy tetszik neked, ha nem mutatod ki?

nézeget, szemezget, közeledben próbál lenni... de meg nem reagálsz semmit, közömbös vagy. hát persze hogy akkor elmegy a kedve..

2014. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó, azért viselkedek én is így mert mert mivel ő ugyanezt kezdte, hogy közömbösen kezdett viselkedni, egyszer meg máshogy, amin totál nem lehet kiigazodni, ezért úgy döntöttem, hogy jó ha ő így akkor én is... amúgy én nem a kezdetektől viselkedek vele így csak amióta neki is vannak ezek az "ingadozásai", amit azóta se tudok hova tenni, mert abba se vagyok így biztos hogy tetszek neki, meg már semmiben
2014. jún. 27. 18:36
 8/9 anonim ***** válasza:

szóval oda-vissza megy :D igazából csak egyszer kéne elmondani vagy annyira kimutatni egyikőtöknek, hogy most akkor akar-e bármit is... és akkor menne tovább. de lehet ő is tök ugyanígy van vele, ahogy te. ha senki nem lép, akkor ne várjatok semmit :D

de szerintem ennek már mindegy..

2014. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen ez ilyen oda-vissza dolog :/ az a gond, hogy mindegyikünk elég zárkózott típus, aki nehezen nyílik meg, lehet ezért is ilyen huzavonás az egész
2014. jún. 27. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!