Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem szeretnétek gyereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem szeretnétek gyereket, megházasodni, együttélni szeretnétek valakivel, vagy van is házastársatok, párotok?

Figyelt kérdés

jan. 14. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, csak olyan párt keresek/kerestem, aki szintén nem akar/akart gyereket.
Nem, házasodni, együttélni sem szeretnék senkivel.
Most még nem tudom, az élet majd eldönti, csak azt tudom, gyereket nem szeretnék.
19 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Van. Egy kapcsolatnak, házasságnak nem a pujanevelés az értelme, még akkor sem, ha a középkor után áhítozók sipákolnak a demográfián. Számtalan hasznos, építő tevékenységet lehet együtt csinálni. Hobbik, túra, kirándulás, művészeti események, sport.
jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek, házasság nem érdekel, de egy szerető társra nagyon vágyom.
jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kitana. ***** válasza:
94%
Nekem igazából mindegy, ha megismerek valakit, akivel összepasszolunk minden fontos dologban, akkor nyilván nem lenne semmi kifogásom a közös élet ellen, de nem szoktam magányosnak érezni magamat egyedül, szóval nem szerepel kimondottan a céljaim között most egy kapcsolat.
jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Jelenleg nem akarok kapcsolatot, de ha úgy alakul az életem, akkor mindenképpen olyan embert szeretnék, aki nem akar gyereket és neki sincs. Inkább kutyázzunk.
jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Együttélhetünk, házasodhatunk is (semmi flancolás, pár családtag), de nekem az utóbbi puszta formalitás, amivel csak a baj van, mikor rájön évek múltán az ember, hogy a másik valójában egy gyökér. A gyerek témát órákig tudnám fejtegetni, de röviden: biztos, hogy a szaraimat nem fogom átadni neki, márpedig nyom rendesen felnőttként is, nem tudtam megfejlődni. De mivel olyan nő nincs, aki így elviselne, ez a kérdés csak elméleti. (F)
jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2: Nőként?
jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeretnék gyereket, emiatt párkapcsolatot sem. Annyi nyűggel, kompromisszummal jár, hogy inkább elvagyok egyedül, szexkapcsolatokkal. Ha akarnék gyereket, akkor elviselnék egy párkapcsolatot is, de ezen cél nélkül minek. 27N
jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Együttélés van gyerekvállalás nélkül.
jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyereket nem akarok, de házasodni igen.
jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Házasodni szeretnék, és az együttélés is fontos nekem. De gyereket nem akarok, ez teljesen más téma.
jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!