Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24/N Ez oké házastársaknál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24/N Ez oké házastársaknál? Párom kedvelné, ha bizalmas testrészeinket együtt megborotválnánk?

Figyelt kérdés

24/N ő meg 29/F


Átlalában is szőrtelenítünk és szőrtelenítettünk simára mint a babaposija, mindenki magának eddig csak.



#nemi szerv #házasság #megborotvál
2023. júl. 15. 10:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Pont annyi idős vagy mint a lányom. Holnap megkérdezem tőle, hogy a vőm mondott e már neki ilyent.
2023. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Nekem borotválta már a férjem, mert nem láttam a pocakomtól 😃 De alap esetben magamnak borotválom...
2023. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Örülj neki hogy kimondja neked a vágyait, és nem neked kell kitalálnod mi járhat a fantáziájában.
2023. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Hát, ha ez lenne a vágya, felőlem leborotválhatna, de hogy én nem borotválnám a férjemet, az biztos. Nem azért, mert ódzkodom tőle, hanem mert a világból ki tudnék futni a szőrtelen férfiak láttán, én szőrösen szeretem a férjemet, maradjon is úgy.


Amúgy nekem csöppet sem izgató a borotválás gondolata, de ízlések és pofonok.


N26

2023. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy 4 említette


hát én inkább nem bíznám ezt az asszonyra,mert eléggé ügyetlen aztán bármire képes borotvával a kezében. Mi van ha megvág valami eret? Nagyon könnyű éles pengével. Inkább Elektromos bőrvédővel rendelkező borotva. De még azzal is be lehet csípni és az is olyan mint az ollovágás.

2023. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Eddig is szőrtelenítettek, de most a férje azt akarja hogy egymásnak csinálják.


Kérdező, én nem vállalnám ezt be, nekem ez túl intim.

2023. júl. 15. 10:13
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel baj, de vannak olyanok, akik együtt sem alszanak, és kb imádják egymást - szóval ki mit nevez kapcsolatnak.

Kár itt határokat húzni. Akinek ez tetszik csinálja, akinek nem, azt kár győzködni.

2023. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Jól elbeszélgetsz magaddal. :'D

De ha tudod, hogy nem vállalod be, miért kérded?

2023. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nálunk nem. Nem látok ebben semmi izgatót férfiként.
2023. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A franc sem tud ennyi profilt kezelni egyszerre ugye? Nagy logisztikai érzék kell hozzá, valjuk be.
2023. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!