Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom visszacsinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom visszacsinálni?

Figyelt kérdés

Anyuval tegnap veszekedtünk, mondta hogy ne jöjjön a barátom, mondtam neki oké.

Ma viszont reggel kérdezte hogy jön?Mondtam neki nem!Elkezdi nem adja oda az apja neki az autót?Mondtam igen.Jól bekavartam ezzel.Csak ideges voltam, és magamnak ártottam ezzel.

De tegnap azt mondta hogy csak 2 órára jöhet az meg kevés, másik megyében lakik.:(


2010. okt. 23. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyud nem bírja a srácot? Vagy miért nem engedi átmenni? Hány évesek vagytok?
2010. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

18 vagyunk.

Szereti, csak veszekedik velem, és ezzel tud bántani.

2010. okt. 23. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen anyával úgy érdemes "bánni", hogy nem veszed magadra a sértegetéseit, beszólásait. Hidd el, bár az elején nehéz lesz megállni, hogy ne vedd fel a kesztyűt, de amint túl vagy az első nehézségeken, utána sokkal boldogabb leszel, és az újabb beszólogatásokon majd csak mosolyogni fogsz. Arra viszont figyelj, hogy a párodat soha ne büntesd ilyenért! Nem tehet arról, hogy anyád milyen. Jobb lenne, ha tényleg a barátodnak tekintenéd, és megbeszélnéd vele a családi problémáidat. Végül pedig, ha át akarod hívni a barátodat, elsőnek az apudhoz fordulj! Ha ő megenged valamit, akkor azt már nem vonhatja vissza anyád :)

Remélem tudtam valamennyit segíteni!

21/L

2010. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!