Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részeg voltam, és butaságokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg voltam, és butaságokat tettem ill. mondtam. Hogyan tudnám visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor barátaimmal voltam, fiúk lányok vegyesen. Szoktunk alkoholt inni, de mértékkel, most mégis elszaladt a ló. Elég részeg voltam, és az egyik srácon lógtam egész este, többször mondtam neki, hogy szeretem és hasonlók... Kedvelem, jókat szoktunk hülyéskedni, de semmi több, és így most elég fura helyzet állt elő. Ezóta az esemény óta kerül, mikor társaságban vagyunk, se szól hozzám, nem is foglalkozik velem. Hiányzik a régi helyzet. Mit tehetnék, hogy újra normalizálódjon a viszonyunk? Fontos lenne, mert még 1 évig osztálytársak leszünk.
2009. jan. 12. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Hat ki meselte el ezt neked? A baratod, aki kerul azota, vagy meselte? A baratodnak kellene tudnia, hogy hulyesegeket beszeltel, hiszen bevoltal zizzentve.

Kerdezd az esterol, es amikor mesel, mondd, hogy te nem is emlekszel semmire, es ne haragudjon rad, ez termeszetesen nem igaz (hogy szereted).

De oneki kellene tudnia, hogy reszeg voltal, es ezmiatt volt a duma, most fel toled? Gyerek meg azert.

2009. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barátnőim mesélték, meg jó részére én is emlékszem. Bocsánatot egyszer már próbáltam tőle kérni, de leintett, hogy nem történt semmi. Ennek ellenére furcsán viselkedik, amit sajnálok. Lehet, igazad van, h túl gyerek. Köszi a válaszod!
2009. jan. 12. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a részegséged ijesztett el. Egy részeg nő nagyon visszataszító.

Ne törődj vele, majd elfelejti.

2009. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy részeg férfi is éppolyan visszataszító.

Szerintem nem tudott a srác a helyzettel mit kezdeni. Próbáld őszintén megmondani neki, hogy emiatt nem szeretnéd elveszíteni a barátságát. Ha ez sem működik, akkor ennek annyi, tedd túl magad rajta, van ilyen.

2009. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, úgy tűnik az idő megoldotta a dolgot:)
2009. jan. 25. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!