Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran fordult elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran fordult elő veletek, hogy az exetek/exeitek felkerestek bizonyos idő után?

Figyelt kérdés
Ha előfordult, akkor olyan céllal történt a részükről, hogy szerették volna esetleg újrakezdeni veletek vagy szimplán csak érdeklődtek felőletek?

jan. 19. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
barát akart lenni. random idő közönként bukkan fel.
jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Ezek tőlem függnek hogy en mennnyire hagyom őket a fejemre nőni vagy kizárom e az életembol. Nem tőlük.

El elvétve volt csak olyan pasim aki képes volt becsukni maga mögött az ajtot ugy hogy nem néz hátra. A többire egyikre se jellemző. Bármelyik exem egy csettintés ha járni akarnék vele vagy házasodni akár egy telefonomra is azonnal kapnak ha csak odaböfögök vmit akkor már azonnal haptákban állnak.

Barmok.

jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt sok komoly kapcsolatom, de egy kivételével mindegyik megkeresett 1-5 éven belül, hogy ő azóta sem tudott elfelejteni, kezdjük újra (én szakítottam 100%-ban).
jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy direktben, hogy kezdjük újra, egyik sem keresett, inkább puhatolóztak, hogy én mennyire lennék nyitott.
jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
2: Ugye azt tudod, hogy ezeket a barmokat anno te választottad és x ideig együtt voltál velük?
jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel közölte hogy ő exekkel sose barátkozik, lezár mindent és slusszpassz, onnantól kezdve neki a másik nincs is, se nem ír neki se nem kommunikál soha többet, nehéz volt barátkozásnak felfogni mikor elkezdett keresni. De azért úgy tett mintha.
jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
És? Én vállalom. Igen en ismertem meg en jottem vele össze aztán en ott is hagytam. Es akkor mi van? Legalább en felvállalom magam.
jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
2-es 3-as, de miért dobtátok ki őket megcsaltak?
jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Túl gyakran...

Az egyik 8 év után keresett mikor már anya lettem és feleség mert a nő akivel megcsalt kidobta. Hát vissza se írtam tiltottam egyből

jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Az egyik igen megcsalt, a másikkal kihűlt a dolog és én nem akartam bennemaradni (ő ezt nem így érezte), valakiből kiszerettem, mert hátrányára változott.
jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!