Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már az elején hazudott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már az elején hazudott a munkájáról hagyjam ugye?

Figyelt kérdés

Azt mondta önkéntes...rögtön leesett h hazudik, de nem akartam megbántani így gondoltam nyugtázom magamban...nincs is akkora jelentősége. Majd közölte új munkahelye van emiatt most elfoglaltabb lett...

Akkor ez lekoptatás vagy lekoptatás is egyben és próbál szépíteni vagy nem akar sietni és azért írhatta? Mert az is megfordult a fejemben hogy próbálja helyrehozni de nem tudja biztosra h én komolyan akarom e, de lehet túlgondolom az egészet.


jan. 21. 10:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Ez olyan mint ha lenne valakije.
jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem nincs neki senkije már vagy 6 éve...legalábbis komoly tuti nincs.
jan. 21. 10:29
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Akkor massal is ismerkedik es lehet az a szemely jobban tetszik neki.
jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
De miért hazudott, mi volt rá az oka? Az önkéntes amúgy nem munka.
jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4-es ez jó kérdés...nem tudom nem kérdeztem lehet olyan hülyének néz hogy azt hiszi nem esett le. Lövésem sincs.
jan. 21. 10:55
 6/23 anonim ***** válasza:
Szégyelli a valódi munkáját? Mit dolgozik amúgy igazából?
jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mérnök nem hiszem hogy szégyenli, de sosem mondta, linkedin-en néztem. Az is eszembe jutott az verte ki a biztosítékot hogy azt hitte nyomozok utána...de hát könyörgöm csak lecsekkolok egy vadidegent a neten, ha fent van. 🙄
jan. 21. 11:01
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura... nem lehet, hogy a szakmája mérnök és jelenleg nem dolgozik? Vagy mit mondott, miért hazudott?
jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem, írtam is. Nyilván nem kérem számon...
jan. 21. 11:06
 10/23 anonim ***** válasza:
Én számon kérném, ha már kiderult.most van egy bizalmatlanság, hogy hazudott valamiben. Nem tudhatod, hogy nincs-e rá racionális magyarázat.
jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!