Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha nők lennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha nők lennétek, ismerkednétek olyan férfiakkal, akik az ismerkedés elején kérdeznek a nő munkájáról és arról, hogy hol s hogyan lakik?

Figyelt kérdés

Ismekerkedés eleje ilyen férfiak részéről: "Szia ... Aranyos vagy a fotón ... Mit dolgozol? ... Egyedül laksz?"

Komolyabb kapcsolatot szeretnének ilyenkor vagy csak valami mást?

Köszönöm előre is :) 34N



2019. jan. 9. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem tök alap dolgok, hogy ilyenekről is szó esik. Sokat elmondanak azért ezek egy emberről. Hosszú távú kapcsolatnál pláne fontos, hogy valaki hogy áll hozzá a munkájához, mennyire halad az életével, mit ért már el.

Nyilván ha majd idővel össze akarunk költözni vagy egütt beruházni valamire akkor jó, ha nem egyik munkahelyről tengődik a másikra mert igazából nem is akar dolgozni vagy elérni bármit is.

Nem szivesen lennék olyan emberrel, aki nem tesz azért, hogy elérjen az életben legalább valami minimálisat. Természetesen nem elvárás, hogy legyen saját lakása meg milliós fizetése. De a pénzügyi hozzáállása meg a haladni akarása fontos egy kapcsolatban ha azt komolynak és tartósnak szánják.

2019. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Elárulok egy titkot ha még nem jöttél rá magadtól.

Illetve lefordítom neked mit jelent ez:

Szia... Aranyos vagy a fotón. -Megdugnálak.

Mit dolgozol? -időhúzás , anyagi helyzet felmérése.

Egyedül laksz? - Remélem, mert akkor meg tudlak dugni, nem kell a kocsiban vagy szobát bérelnem.

Kb ennyit jelent.

2019. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a munka iránti érdeklődés még ok neten, de tolakodó rákérdezni a lakhatásra. Maximum első randin személyesen. Ilyenkor jobb olyasmire rákérdezni kifejtést igénylő kérdéssel, ami ki van írva az adatlapján, tehát nem eldöntendőt kell feltenni a kommunikáció érdekesebbé tétele érdekében, amire igen-nem lehet a válasz.


Egy ismeretlen férfi.

2019. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

"Egyedül laksz? "- az jó, mert én nem, hanem a szüleimmel, bérlőtársakkal, feleségemmel és jó lenne néha felugrani hozzád.

Én is ezekre gondolok azonnal ha valaki ilyen faggatózó üzemmódban kezdi.

2019. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Ott a pont 4-es. :)


A neten való ismerkedés/társkeresés nem annyira bonyolult, ha ismered a "szabályokat". Aki így kezdi, az felejtős. Kb. 3 mondatig így eljuthatsz vele, de a 4-nél már szobára menne, annyira nincs esze hozzá, h leplezze az egyszerűségét/ráfeszülését a nő szerzésre...

2019. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Rockarc ***** válasza:
59%

Pont egy hasonlon vagyok tul, csak en kaptam a kerdeseket. Nincs szegyenkezni valom, de en tolakodonak talaltam, megha ezzel megrovidultek a tiszteletkorok, akkor is. De gondolom minden ember mas es mas, en is napirendre tertem felette. Vegulis ha uj munkahelyre megy az ember, a mellette ulo kollega is pont ezeket kerdezi meg, ott megsem igy hat. En akkor is kellemetlennek mondanam.


42F

2019. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ne faggassuk egymást, oké..

viszont nekem létfontos feltenni a kérdést, hogy "mivel foglalkozol?"

nem is a válasz érdekel, hanem az, hogy megismerem, beszéltetem önmagáról, sőt alapból érdekel is szinte minden munka..


de ja, ilyen puhatolózást..kössz..leégne a fejem..férfi létemre töle várni egzisztenciát..hahhaa..kasztrálnám is magamat


25F

2019. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#1-es, nagyon szépen leírtad eszmei elképzelésedet, de ki kell ábrándítsalak. Ebből a két kérdésből nem fogod megtudni, amit szeretnél. Amíg tanultam a Tesco-ban voltam pénztáros, nos abból, h megírtam volna, h pénztárosként dolgozom, te az égadta világon nem tudtál volna arra következtetni, h közben egy elég jó szakmát tanulok, és rá pár évre egy elég jó vállalkozást csinálok.

Ezek a kérdések csak pillanatnyi/jelenlegi állapotot tükrözik, a céltudatosság, a haladni vágyás csak több hetes/hónapos ismerkedés után derül ki... és még sok minden más is... Ezért, kell időt adni picit a másikra, nem szabad skatulyázni.

2019. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7

Sorra kerülhet a foglalkozás, lakhatás, akár idővel a bankszámla is de előbb beszélgessünk már, nagyon sok minden kiderül egy semleges, általános témákról való beszélgetésből.

Másik nagy kedvenc, amikor 3 sor után a melyik kerületben laksz jön. Mikor még fiatal voltam és naiv, rákérdeztem, hogy ez miért fontos. Hát azért, jött a válasz mert nem akar közlekedésre költeni, meg "utazgatni" :D Lehetőleg legyen két szomszédos kerület, vagy legyél pesti, legyél budai, kinek hogy.

A férfiak között is vannak számítóak, nem kérdés.

2019. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

pont ilyen dillemmában vagyok :D

Szóval egy csomószor társkeresőn nem töltik ki az adatlapot rendesen...nem írnak semmit magukról.Viszont valahogy el kell kezdeni a beszélgetést.

Kap egy dicsérett a külsejére az mindig jól jön...meg pár ilyen tök általános kérdést mit mivel foglalkozol és miért azzal?pl erre le tudja írni h egyetemre jár és ezért most pénztároskodik...vagy a tacskoba áru feltöltő...igazából a válsz kb pont nem is érdekel a lényeg h elinduljon egy beszélgetés.

De ha ezek nem jó start kérdések akkor kérdem én h kéne indítani?h kéne rá írni egy lányra akinek látod a méreteit meg a képeit?

egyedül az egyedül lax egy kicsit furcsa...

2019. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!