Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10/ hányas pasinak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10/ hányas pasinak kell lenni, hogy legyen esélyed egy átlagos külsejű lánynál Tinderen? És 10/hányasnak ha élőben ismerkedsz?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy TOP pasinak kell lenned, hogy online bárki szóba álljon veled, szerinted is?
jan. 22. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Minden embernek más és más fajta ember tetszik. Ami neked top, lehet másnak nem az..

Remélem érted mire akarok kilyukadni..

jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
A tinder még akkor is béna, ha toppon vagy. Mert akkor nem havi 5 matchbol lesz 1 randi/dugás, hanem 500ból lesz 10. De ennél kb bármi jobb, ha ennyire kiemelkedsz.
jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
70%

Tízperhategészkettőszázhatvannyolcezredésfél...


De attól függ, hogy milyen algoritmusok alapján mér téged a szenzor a hardveredben!


( not! 🙄🙄🙄)

jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Élőben változó. Azt mondanám minimum 4/10, vagy jobb, de biztos volt már rondább férfinak is átlagos nője.

Tinderen viszont a minimum az a 8/10. Próbálkoztam különböző férfiak képeivel és nagyjából ez az a pont ahol értékelhető eredények kezdtek el csordogálni. Érdekes viszont, hogy nem csak az átlagos, hanem a kifejezetten szép nők is nagyjából egyszerre jelentek meg értékelhető számban.

jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már a nyolcéves gyerekek is képesek megérteni, hogy a tinderen és a többi online társkeresőn a fotogén emberek nyernek. Ha képes vagy magadról egy értékelhető fotót felrakni, akkor sikered van, ha nem, akkor meg tökmindegy, élőben milyen vagy. Minden felhasználó rá van kényszerülve, hogy az alapján a kevés infó alapján döntsön rólad, amit lát a profilodon, magyarán a fotód, meg az a pár szó, amit odaírsz. De elsősorban a fotó.


Én fényképész lány vagyok, nem véletlen, hogy messziről kerülöm a tindert. Attól hogy valaki fotókon ronda, élőben még lehet vonzó. Akik férfiak eddig tetszettek nekem, mindegyiket élőben ismertem meg, ha a neten látom őket, egyetlen egyre se írtam volna rá.

jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

#1 Na ez nagyon nem igaz. Amiről te beszélsz, az a stílus, vagy a kisugárzás. Az valóban lehet eltérő. De a szépség, vonzóság az maga elég objektív dolog. Még a legszélsőségesebb esetben is az emberek nagyrésze elismeri, ha valaki szép, vagy vonzó, még akkor is, ha neki nem terszik az adott illető.

Pl. én ki nem állhatom a szilikonos kacsacsőrű nőket. Mégis elismerem, hogy bizonyos értelemben szépek és vozóak. Nekem nem kéne, de tudom, hogy ezer másik meg odaadná érte a fél veséjét.

jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tinderen a jó kép számít, ami nem csak azon múlik hogy nézel ki. Hanem hogy sikerült a fotó, milyenek a fények, milyen szögből látnak stb. Én élőben elég jól nézek ki, bemegyek egy szórakozóhelyre észrevesznek/bámulnak. Tinderen is sokan jobbra húznak viszont élőben az igazán csinos 10/10esek is észrevesznek, amíg tinderen ők már nem feltétlenül húznak jobbra.
jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"De a szépség, vonzóság az maga elég objektív dolog."


Nem. Ezt 9.-ben elmagyarázták szépen a suliban. Ahogy nincs objektív finom kaja vagy jó film sem.

jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Van egy weboldal, ahol fényképeket lehet pontozni vonzerő alapján. Lehet látni a szavazatokat is. A legtöbb kép alatt a szavazatok a normáleloszlást követik. Egy bizonyos pontszámban nyilván nem ért egyet mindenki, de ha valaki pl. 7-10, akkor a legtöbb szavazat a 6-7-8 körül fog mozogni és kevés olyan van, ami ettől lejjebb, vagy feljebb van. Ezt én objektívnak nevezném.


Vannak egyébként megosztó képek, pl. amikor van egy izmos, tetovált, gengszterfejű férfi. Ilyenkor nincs normáleloszlás. A szavazatok egy része nagyon negatív, míg más része nagyon pozitív. De itt nem az illető külseje, hanem a külső megjelenéshez társított belső tulajdonságok okozzák az egyet nem értést.

jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10/10 nek kell lenned tinderen, és 9/10 nek élőben.
jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!