Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezi valaki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezi valaki, ha szórakozhat olyannal, akit egykor szeretett/volt köze hozzá?

Figyelt kérdés

Volt korábban néhány ember az életemben, nem sok, akikkel volt köztünk valami, vagy csak ők szerettek volna komolyabbat. Én, ha ezeket a történeteket lezártam, akkor lezártam és nem játszottam velük.

1 komolyabb kapcsolatom volt csak, az több évig tartott. Számomra ez egy nagyon fájdalmas szakítás volt.

Azóta viszont volt, hogy beszéltünk. Én sosem kerestem őt, csak ő engem. Ilyenkor általában hamar arrafelé terelte a témát, hogy még mindig tetszem neki, megbánta, hogy hülye volt, hiányzom neki én, hiányoznak a dolgaink, programjaink, meg úgy minden. Viszont egyértelműen csak szórakozik, mert találkozni is elhívott, majd lemondta, hogy még nem áll erre készen.

Tudom, hogy csak azzal lehet szórakozni, aki hagyja, így inkább megszakítottam vele teljesen a kapcsolatot, csak nem értem, hogy valakinek hogy van ehhez lelke. Akárhányszor megkérdeztem, hogy mi a szándéka, akkor azt mondta, hogy semmi, csak érdekelte mi van velem, hogy alakult a sorsom azóta. De szerintem az érdeklődésbe nem fér bele, hogy nosztalgiázik, meg bókolgat. Miért tesz ilyet, ha nem akar már semmit? Ezt tényleg azért nem értem, mert nekem eszembe sem jutna játszani a másik érzéseivel, vagy esetlegesen feltépni a sebeit.


2021. júl. 27. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg te voltal az elete fenypontja. Azota luzerkodik, gyava is lett, menekul, sodrodik. Nem jatszik az erzeseiddel, csak jobban akar lenni, olyan, mint korabban volt. De ez hamar elmulik, nem tartos es mar sullyed is vissza az onsajnalatba. Az emberi elet nem egyszeru es nem csak a sikerekrol szol. Keveseknek adatik meg sok minden, sok a megtort, csalodott, eletunt ember. Az elet vasfoga eleg kemenyen ragja az ember lelket. Aki eros, az persze jol birja, de sokan erre keptelenek. Nekik nem lesz jo eletuk. A lezart kapcsolat akkor jo, ha ugy is marad.
2021. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!