Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen mi az oka ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Ma regisztráltam Tinderre, azt jelzi hogy 20on valahányan kedveltek már, de csak ilyen elmosódott képeket dob fel, fizetni kell ha írni akarok valakinek.
jan. 25. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy fizess. Használhatod ingyen is, csak korlátozottan. Ha nő vagy ne fizess semmiképp, nem éri meg :D
jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan az az oka, hogy arra bíztat, fizess a szolgáltatásért.
jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És valaki ezért képes fizetni havi több ezer forintot?
jan. 25. 20:24
 4/8 Crisopher ***** válasza:
Van, ebből él a Tinder
jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Tinder platina fel evre 40k. Az órabérem egy jobb szakmai melóban szintén 40k. Ennyit megért.
jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pár ezer forintot azért, hogy megnézhesd, ki húzott jobbra? Igen, van. Egyébként meg minek mész társkeresőre, ha ennyit sem vagy beleinvesztálni az ismerkedésbe. De ha éjt nappallá téve húzogatsz, akkor végülis kiderül, hogy tetszel-e valakinek.
jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha komolyan kerestem, mindig fizettem. Nőként. Mindig kínál akciókat a Tinder, egy-két hónapra simán kifizetem, ha meg annyi idő alatt nem találok senkit, akkor megette a fene.

Sokkal kényelmesebb azok között válogatni, akik jobbra húztak - bár hozzáteszem, elég gáz, amikor kiderül, hogy a csóringer pasik úgy akarják kikerülni a rendszert, hogy mindenkit jobbra húznak, aztán hiába van match, rögtön törölnek vagy nem írnak.

jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta lett vagy 10 párom, nagyon jól néznek ki képen, de nem fogok írni mindenkinek.
jan. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!