Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hetvegi programjaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hetvegi programjaitok szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Most mit csináltok majd?
jan. 26. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Főzés, mozi, filmezés, színház, cicázás, alvás, ilyenek.
jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Koncertre megyek.

Egyébként kirándulás, film.

jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Amiert megszületni is kár volt annyira sivár.

- Vagy rokonok (unalmas beszélgetések, de valahol feltölt)

-Vagy barátommal haverok pubok(alkalmi, 1-2 éves értelmetlen kapcsolatok/szerelmek, ezért akkor is sz.r az egész ha a legjobban is érezzük magunkat, mivel csak futó semmi. Nem tudok a mának élni.)

-Vagy bnőkkel pletyka lakkozás(az egészet utálom mert rivalizálnak utánoznak, kölcsönkérik es soha vissza nem adják a cuccaimat, faggatnak magánéletrol fizetésemrol, de ők nem osztanak meg semmit, valojában nem is bnők, igazábol ki is vonom magam)

- vagy adok esélyt pár rámtapado ronda munkatársnak vagy szomszédnak hogy legalább elmenjünk kajálni egyutt vagy borozgatni (jobb mint a semmi alapon, de gyakrabban náluk még a semmi is jobb igy inkább maradok otthon mint velük lenni, de ők is opció)

- egyedül beülök valahova es a pultosnak öntöm ki az életem.(tudom, szánalmas)

- shopping (a nincsből de muszáj)

- háztartás és remegve várom a hétfőt mikor lesz már vége ennekna sz.r hétvégének.

- plafonnézés depi, ezzel se lesz jobb. Net.

- álmok tervek szövögetése higy majd en felujitom az albit berendezem gyűjtök lakásra pályázgatok más helyekre. Aztán mikor kenyeret se tudok venni akkor igy átgondolom. De hétvégén hajlamos vagyok azt hinni néha, hogy van esélyem, és totál ambíciózus kis ügyes okos optimista szorgalmas vagyok. A semmire. A kilátástalanságra.

- tarskeren gyökerek offolgatása. (Olyat aki kéne még nem is láttam.)

jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
#3 fogalmad sincs, mi az a sivár élet…
jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert ennél létezik rosszabb?
jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 ha a #3-asra kérdezed, akkor igen, ennél kb csak rosszabb van. Pl az én hétvégém. A legkomolyabb programom a mosás. Mondjuk ezen a héten kicsit feldobom, mert hátizsákot is mosni fogok, aki azért nem minden héten történik.
jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Nekem meg nem jó a konyhai csapom a mosatlan fel van gyűlve pénz sincs szerelőre se, csaptelepre se, es 1 lábas forró vizzel kell mosogatnom. Kb 2 órás feladat lesz. Es csak a mosogatás.

Edződök. Megismerem nagyanyáink múltját. Fürödtem én már gyertyafényben is. Lavorban is. Mert hol ez megy tönkre hol az. Csak hogy nehogy unalmas legyen.

jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van párom akkor étterem, kiállítások, bálok, színház, opera.. vagy csak filmezés sok szex és zabálás. Illetve közös edzés.

Ha nincs és egyedül vagyok akkor rokonozok, családommal sokkal több időt töltök, takarítok, fogyózok, bulizok, keresek új barátokat vagy haverokat, több időt foglalkozok a barátaimmal. És sok energiát ölök a munkámba / tanulásra.

Nő vagyok.

jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Jaj mi is voltunk a citadellán is. Mégis vége. Nem érnek ezek semmit.
jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi fürdőbe megyünk.
jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!