Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nicholas Victor programjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Victor programjai működnek?

Figyelt kérdés
Nicholas Victor Magyarország legsikeresebb dating coach -a. Volt valakinek sikere az ő programjaival (pl extrem tanfolyam)?

2022. jan. 21. 11:27
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
0%
Vannak okos gondolatai de összességében nem alapoznék rá. Hallgass inkább jwallert, rich coopert meg dariusm-t
2022. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
92%
Én nőként elég sok videóját megneztem, 20 km-rol kiszúrom az összes pua csávót. Szerintem ne ilyen csoda módszerekkel akarjatok csajozni.
2022. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Richard Cooper -nek nagyjából az a tanácsa, hogy 20onévesen koncentráljak a pénzre, aztán majd 30 fölött jönnek a nők. Innentől fölösleges nézni, vagy igaza lesz, vagy nem.
2022. jan. 21. 11:38
 4/54 A kérdező kommentje:
Aztán most tett ki Richard Cooper egy 20 éves kori képet még a kopaszodása előtti időkből. A csávó "chad" volt fiatalon.
2022. jan. 21. 11:40
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Ja h mindenre van kifogásod, akk oldd meg ahogy akarod :D
2022. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy Nicholas Victor hitelesebbnek tűnik, mint Richard Cooper, de megnézhetek pár videót.
2022. jan. 21. 11:44
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hagyd csak :D
2022. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Darius M jó viszont
2022. jan. 21. 11:49
 9/54 anonim ***** válasza:
8%

"Én nőként elég sok videóját megneztem, 20 km-rol kiszúrom az összes pua csávót."


Mert szerinted Nicholas Victor egyenlő a PUA-val.


Pont ő, aki abból keresett pènzt, hogy az amerikai fórumokon található anyagokat összeollózta, ès kiadta.


Egy igazi PUA-t nem igazán fogsz kiszúrni, mivel több száz nővel feküdt már le, tehát rámèzèsre ismeri a te típusodat ki.


Te max azokat szúrod ki, akik hasonló szinten vannak, mint a női PUA-k, akik a magazinokból veszik a pasizós trükköket.


Ezeket ki nem szúrja ki?

2022. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
54%

"20 km-rol kiszúrom az összes pua csávót"


mármint azokat, akik szarul csinálják


akiket nem szúrtál ki, azokról nem tudod, hogy azok voltak, tehát azt hiszed, hogy nem is kellett volna őket kiszúrni D:

2022. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!