Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van a nőnek ez esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a nőnek ez esetben, hogy az ilyen férfi nem okés?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés volt ez, de törölték, pedig érdekelnének a válaszok.


Arról szólt, hogy egy férfi megérintette a nő kezét és ez nem véletlen történt. Mindegy, hogy barátokról vagy ismerkedésről van szó.

Azt állította a nő, hogy ilyenkor a férfi mondja el ha akar valamit, mert ha nem teszi, az red flag és nem szép dolog a férfi részéről.


Egyetértetek a nővel?


jan. 27. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem esnék túlzásba, hogy ha megérinti a kezem akkor már red flag a pasas. A flörthöz, vagy akár a barátságba belefér az, hogy megérinti a kezem. Szerintem ha semmiből semmi nekiáll ecsetelni, hogy tetszem neki, gyerünk randira sokkal nagyobb red flag mintha felvezetné érintéssel, flörttel.

Ha nem vagyok rá vevő akkor megmondom neki, bár sok férfi azért odafigyel arra, hogy a nő egyáltalán az-e, nem igaz, hogy mosoly, beszélgetés nélkül "barát"/ismerősként rögtön érintgetne.

jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mindegy kiről van szó, és milyen helyzetben érinti meg a kezem.


Nekem is a halálom, amikor random férfiak fogdosnak - akár a kezemhez hasonló nem intim területeken. Egy baráttól, ismerőstől viszont még jól is tud esni az érintés.

jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Flörtölős érintésre gondolok.:)

Értem egyes, hogy előbb kipuhatolozhatja, de ha utána rákérdeznek, és a férfi nem vállalja. Én erre értem a kérdést.

jan. 27. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Máskor meg az a baj, hogy a férfi "letámadja" a nőcit, és elmondja, hogy tetszik.
jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én nem kérdeznék rá, hogy miért csinálja ha ő nem hívna randizni, vagy nem smárolna le miután viszonoznám a flörtöt. Egyszerűen megszüntetném vele a kapcsolattartást, szórakozzon a "férfi" a markával ha egyszer csak egótunningra lennék jó.
jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 válasz tehát te azt mondod, hogy szórakozik. Én is így látom. Más vélemény?
jan. 27. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Arról szólt, hogy egy férfi megérintette a nő kezét és ez nem véletlen történt"



Brunei-ben ezert mar vagtak sittre magyar turistat, csaxolok :)



39F incel

jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utálom a tapizós férfiakat, de tök jó, hogy azért ennyire nem primitív a mi társadalmunk.
jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tapizásról van szó.
jan. 27. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!