Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál rá?

Figyelt kérdés
Hogy reagálnál ha a párodról látnál egy olyan videót ahol hátúlról dgják. Persze ez a videó még a kapcsolatotok előtt készült.
jan. 27. 19:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hármasban egy párral...
jan. 27. 19:54
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Mondanám neki, hogy jól elintéztek :D

Hogy sikerült ilyet találnod róla?

jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Fogalmam sincs. Mondjuk attól függ, hogy ő hogyan reprezentálná magát nekem, mert ha azt mondaná, hogy soha olyasmiben nem venne részt, vagy másokat savazna és mégis kiderülne róla, hogy megtette szerintem csalódnék benne a megjátszás, hazugság miatt. Nem tudom ki tudnék-e belőle lábalni.
jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

ha tudok róla akkor ok


ha hazudott akkor onnantól kezdve nincsen bizalom és szakítanék mert bizalom nélkül nem ér az egész kapcsolat semmit

jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Lehangoltan állapítanám meg, hogy az emberismeretem csődöt mondott.

Mindig is az ilyen ratyi emberhulladékoktól szerettem volna megkímélni magam.

jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lesokkolna, hogy még meg is tartotta ezt a videòt
jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
5: Minden embert úgy ismersz, hoggy mindent tudsz a múltjukról és a jövőjükről? Nem mondod!
jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Kiábrándító lenne számomra. Persze a szex jó dolog, de nekem többet jelent annál mintsem pusztán élvezetből bárkivel csináljam mert olyan még nem volt..
jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szakítanék, amiért hazudott.

Férfi párom van, hetero. Illetve előttem nem volt semmi szexuális élménye.


Egyébként a szexvideo nálam nem lenne kizáró ok, ha magán céllal készült (csak a résztvevők részére), viszont az igen, ha ezt valahol közzétette vagy eladta.

jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

#7: "Minden embert úgy ismersz, hoggy mindent tudsz a múltjukról és a jövőjükről?"


Ilyet tipikusan az ír, akinek lövése sincs arról, hogy az emberismeret mi fán terem.

Nem TUDOK, kishülyém, hanem ráérzek, hogy valami - az én szempontomból - nagyon nem kóser vele kapcsolatban. Egyébként ha valakinél nem ritkák az effajta kalandok, az - kiéltség formájában - előbb-utóbb a fején is meg fog látszani.

jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!